Facebook Google+ Twitter

Kraków: protesty pod Mickiewiczem

Około godziny 16 pod pomnikiem Adama Mickiewicza doszło do manifestacji poparcia dla osób represjonowanych na Białorusi. Zaledwie 15 uczestników manifestacji przykuło jednak skutecznie uwagę mieszkańców Krakowa. Było spokojnie.

1 z 11 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Duża biało-czerwono-biała flaga oraz transparenty trzymane przez uczestników manifestacji skutecznie przykuwały uwagę mieszkańców Krakowa oraz turystów. Fot. Łukasz Cygan
Duża biało-czerwono-biała flaga oraz transparenty trzymane przez uczestników manifestacji skutecznie przykuwały uwagę mieszkańców Krakowa oraz turystów. Fot. Łukasz Cygan

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Polska staje się odrażającym krajem, na wzór Izraela, sama wyrzyna cywilów w Afganistanie, popiera ataki Izraela na kraje ościenne, popiera ataki USA na wszystko co się da oraz tortury w Guantanamo, dodatkowo kasuje z Netu niekonformistyczne artykuły i portale, a czepia się wszystkich wokoło że niby znęcają się nad Polakami, nad mniejszościami, że niby tam wszędzie gdzie nie lubią USA jest totalitaryzm i reżim, itd. W polskich (już tylko z nazwy) mediach panują obleśne kłamstwa i sofistyka, aż mnie od tego mdli. Niestety, młodzież wychowana po upadku komunizmu nie została nauczona sceptycyzmu, krytycyzmu oraz racjonalizmu, i bezgranicznie wierzy w bzdury wygadywane przez polityków oraz dziennikarzy, no i na ulicach mamy tego przykład.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zainteresowanie naszych władz politycznych kwestią polaków na Białorusi woła o pomstę do nieba,rząd Tuska i prezydent boją sie Łukaszenki lub mają za nic swoich obywateli

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niektórzy studenci działają niezwykle aktywnie z tej kwestii co zresztą widać na powyższych zdjęciach. Z tego co wiem wielu z nich nie raz było na Białorusi, niejeden siedział nawet przelotnie w więzieniu za działalność przeciwko "władzom".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polacy na Białorusi są podzieleni podobnie jak w Polsce.Część Polaków na Białorusi ma zakaz wjazdu do Ojczyzny.Napiszę szerzej jak zbiorę materiały.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polacy powinni być razem czy tu w koronie czy poza nią. Nie dzielmy się!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Białoruś długo nie będzie wolna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Popieram tych co przeciwstawiają się nękaniu naszych rodaków .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na pierwszym zdjęciu, flaga jest (co z resztą widać) biało-czerwono-biała. To dawna flaga Białorusi, którą uznaje opozycja.
Należne byłoby chyba poprawić podpis... (zwłaszcza, że to szalenie ważne w ogólnym kontekście).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.