Facebook Google+ Twitter

Kraków: Recepta na święty spokój

Wszystko wskazuje na to, że włodarze Prądnika Czerwonego znają ją nie od dziś. Dowodzi tego aktywne wsparcie programu Strażnika Rejonowego. W ramach tego wsparcia ufundowali nowy radiowóz swoim strażnikom rejonowym.

Nowy radiowóz w straży miejskiej Fot. Sławomir Ostrowski / Fot. Sławomir OstrowskiPrzekazanie Renault Kangoo wartego ponad 51 tys. złotych miało miejsce w miniony piątek w Komendzie Straży Miejskiej Miasta Krakowa przy ulicy Dobrego Pasterza. Na zakup auta Zarząd III Dzielnicy przekazał straży miejskiej 55 tys. złotych.

- Różnicę pomiędzy ceną auta, a przekazaną kwotą wykorzystamy na dodatkowe wyposażenie strażników rejonowych działających na terenie tej dzielnicy - zapewnił podczas uroczystości rzecznik straży miejskiej Marek Anioł.Nowy radiowóz w straży miejskiej Fot. Sławomir Ostrowski / Fot. Sławomir Ostrowski

Dzielnica III od początku istnienia programu strażników rejonowych bierze w nim aktywny udział przez organizację spotkań strażników rejonowych z mieszkańcami i władzami dzielnicy, na których omawiane są problemy dzielnicy i sposoby na ich rozwiązanie. Prądnik Czerwony wielokrotnie finansował również dodatkowe patrole straży miejskiej na terenie swojej dzielnicy.

Jak widać straż miejska, to nie tylko blokady na kołach, mandaty za parkowanie w niedozwolonych miejscach czy pogoń za właścicielami czworonogów załatwiających się na parkowych trawnikach, ale przede wszystkim jest to praca skierowana na poprawę bezpieczeństwa i spokoju na naszych osiedlach. Doceniają ten fakt zarządy dzielnic oraz sami mieszkańcy, o czym świadczy stały wzrost interwencji straży miejskiej odbywających się na wniosek mieszkańców Krakowa.Nowy radiowóz w straży miejskiej Fot. Sławomir Ostrowski / Fot. Sławomir Ostrowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.