Facebook Google+ Twitter

Kraków: Rozpoczęcie sezonu rolkowego 2011

W najbliższy piątek, 8 kwietnia wspólnie z klubem rolkarskim Krak odbędzie się Oficjalne Otwarcie Sezonu 2011 NaRolkach.

 / Fot. Łukasz MicRolkarze przejadą trasą Cracovia Maratonu dla biegaczy. Przejazd ulicami Błonia 3 Maja w okolicy Cichego Kącika - Piłsudskiego - Rynek Główny - Grodzka - Wawel - bulwary nad Wisłą - rondo Grzegórzeckie - al. Pokoju - Plac Centralny - al. Pokoju - bulwary - Salwator - Kasztelańska i z powrotem na Błonia odbędzie się w asyście policji oraz motocyklistów z grupy Harleya.

Trasa ma łącznie ok. 35 km. Jak zapewniają organizatorzy w każdej chwili można dołączyć do "peletonu" rolkarzy lub się z niego odłączyć.

Jeżeli pogoda dopisze, start odbędzie się w piątek 8 kwietnia 2011 r., o godz. 18 na Błoniach przy pętli tramwajowej przy Cichym Kąciku.

Zmiana terminu!
W związku z problemami organizacyjnymi i niesprzyjającej aurze - w Krakowie pada deszcz i wieje porywisty wiatr zmianie ulega termin inauguracji sezonu 2011. Termin zostaje przesunięty na dzień jutrzejszy, tj. sobotę 9 kwietnia na godz. 15 (o ile dopisze pogoda).

Zmianie ulega również trasa przejazdu. Odbędzie się ona alejkami dla pieszych (Błonia, Bulwary, Planty, Rynek, Błonia). W razie konieczności przejazd odbędzie się ulicami o mniejszym natężeniu ruchu.

Czytaj więcej

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Sławku nic dodać, nic ująć :) Też mnie zdziwiła trochę późna godzina inauguracji sezonu, ale może dlatego, że piątek...?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukasz jest miłośnikiem wszystkiego co ma cztery i więcej kółek :) Dobra informacja i na czasie 5* Może nawet wybiorę się na błonia, tylko nie rozumiem dlaczego otwarcie robią dopiero o 18.00? Lubią szaleć po nocy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ano będą ;) Jestem niezmiennie od 15 lat nie tylko miłośnikiem, ale również aktywnym uczestnikiem eskapad rolkowych :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To rolkarze będą teraz szaleć. ;) Nie wiedziałam, że jesteś miłośnikiem rolek. :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.