Facebook Google+ Twitter

Kraków. Skuwam beton, sadzę drzewo

Drzewo – to główny temat performance artystyczno – ekologicznego „Skuwam beton, sadzę drzewo”.

dzięki uprzejmości http://fiolety.blogspot.com/ / Fot. http://fiolety.blogspot.com/Pod koniec kwietnia, na prywatnej posesji odbył się performance artystyczny zatytułowany "Skuwam beton, sadzę drzewo". Impreza zorganizowana została przez Grupę Lasem.

Grupa Lasem tworzy ubrania malarskie, których proces powstawania zawiera się w schemacie – obraz – deframestracja obrazu – przeniesienia na materiał. dzięki uprzejmości http://fiolety.blogspot.com/ / Fot. http://fiolety.blogspot.com/

Podczas kwietniowego performance tematem pracy było drzewo. Płótno zostało skrojone w sukienkę, która zostanie ona wykończona w pracowni krawieckiej.
Ze ścinków natomiast zostanie wykonana biżuteria.

dzięki uprzejmości http://fiolety.blogspot.com/ / Fot. http://fiolety.blogspot.com/Akcja skuwania betonu, rozpoczęła się od zerwanie płyt kamienia sjeneńskiego, z fragmentu alejek na posesji. Następnie przystąpiono do sadzenia dębu.

Inicjatorka przedsięwzięcia, Monika Dębowska tak uzasadnia swoje działanie : „Wiem, że to tylko kropla w morzu krakowskich potrzeb. Mam jednak nadzieję, że ten nasz drobny gest znajdzie swoich naśladowców. Jeszcze raz pragnę podziękować Grupie Lasem za zaangażowanie i udział w tym projekcie.dzięki uprzejmości http://fiolety.blogspot.com/ / Fot. http://fiolety.blogspot.com/
Dziękuję naszym dzielnym wojownikom, którzy skruszyli beton i zasadzili drzewo. Podziękowania należą się również Mariuszowi Waszkiewiczowi, który podczas naszego wydarzenia służył mieszkańcom pomocą w zakresie redagowania uwag do projektu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla Krakowa.”


informacje TUTAJ

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.