Facebook Google+ Twitter

Kraków. Sobota pod znakiem manifestacji

W Krakowie sobota przebiegnie pod znakiem demonstracji. Ulicami przejdzie Marsz Równości. Swoje protesty zapowiedzieli też Narodowe Odrodzenie Polski i kibice łódzkiego Widzewa.

 / Fot. Dawid SerafinSobota będzie wyjątkowo pracowitym dniem dla służb porządkowych w Krakowie. W stolicy Małopolski odbędą się trzy manifestacje. O godzinie 14 z placu Wolnica wyruszy Marsz Równości. Ulicami Krakowa dotrze on do Rynku Głównego. Tam uczestnicy marszu spotkają się z kontrdemonstracją Narodowego Odrodzenia Polski.

Demonstracja NOP odbywać się będzie pod hasłem "Marsz Promujący Wartości Rodzinne". "Dnia 21 maja 2011 roku, pederaści, lesbijki i wszelkiej maści zboczeńcy znów spróbują rozpropagować swój chory system pseudowartości. Nie pozwól, by zboczeńcy mogli promować swoją chorobę, bez protestu ze strony świata wartości. Od tolerancji wobec pedalstwa już tylko krok do adopcji przez nich dzieci i pedofilii" - tak organizacja zachęca do wzięcia udziału w swoim proteście.

Parada równości przeszła ulicami Krakowa

W tym samym czasie, kiedy obie demonstracje spotkają się na Rynku, w Krakowie powinni być już kibice łódzkiego Widzewa. Sympatycy klubu z Łodzi zapowiedzieli manifestację pod stadionem Cracovii. Mają oni protestować przeciwko decyzji PZPN o niewpuszczaniu na stadiony kibiców drużyn przyjezdnych. Manifestacji kibiców próbowali zapobiec działacze Cracovii. List do policji i władz miasta z wnioskiem, aby te cofnęły zgodę na manifestację kibiców, spotkał się jednak z odpowiedzią odmowną.

List otwarty Cracovii do władz miasta

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.