Facebook Google+ Twitter

Kraków. Światła Miasta w Centrum Sztuki Współczesnej

Diana Batruch posługuje się żywą kolorystyką, przekazuje to, co istotne, w sposób fotograficzny, choć nie bez małego pazura oniryzmu.

Kraków. Światła Miasta / Fot. M. Półtorak W Galerii Promocyjnej Centrum Sztuki Współczesnej „Solvay” trwa wystawa zatytułowana Światła Miasta autorstwa Diany Batruch.

Przedstawiony na ekspozycji zestaw obrazów nawiązuje do nocnego tętna metropolii, gdzie czerń nocy przełamują jaskrawe elementy iluminacji.

Kraków. Światła Miasta / Fot. M. Półtorak Motyw oświetlonego miasta jest dość dobrze znany
w sztuce, ale za każdym razem jego wykorzystanie niesie ze sobą szereg emocji i skojarzeń, które są zapisem osobistych impresji widza na ten temat. A temat jest obszerny jak wielkie i ciągle rozrastające się są światowe metropolie. Charakterystyczne neony, latarnie, reklamy, ozdobne świetlne podkreślenia elementów architektury to budowanie atmosfery otoczenia.Kraków. Światła Miasta / Fot. M. Półtorak

Diana Batruch posługuje się żywą kolorystyką, przekazuje to, co uważam za istotne w sposób fotograficzny, choć nie bez małego pazura oniryzmu, gdzie sen, marzenie i realne zjawiska stają się jednym ciałem i duchem.

Informacje na www.solvay.krakow.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.