Facebook Google+ Twitter

Kraków szuka sobie królowej

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-05-25 17:25

Kraków będzie miał nową królową. To za sprawą konkursu piękności, który za kilka dni odbędzie się w grodzie Kraka. - Wybory nowej królowej nie będą zwykłym konkursem piękności, ale poszukiwaniem kobiety, która będzie ikoną elegancji - mówi organizator imprezy, Mateo Redenti z firmy Dragon Tour.

Podstawowa różnica polega na tym, że więcej czasu organizatorzy poświęcą na przeprowadzenie rozmów z uczestniczkami konkursu niż na samo przedstawienie strojów czy pokaz mody i ocenę wyglądu.

Dlatego jurorzy będą oceniali nie tyle wygląd i urodę kandydatek, co ich prezencję, obycie i elegancję. Nad pracami jury będzie czuwał jego przewodniczący Stefano Terrazzino. Terrazzino mówi, że dla niego najważniejsze jest osobowość i styl kandydatki oraz to, co ma wewnątrz, a nie tylko jej wygląd.

Jak mówi rzecznik prasowy imprezy Jakub Wajdzik, na gości czeka wiele atrakcji, a imprezę poprowadzą znane krakowskie osobistości - Mariusz Kuś, dziennikarz i konferansjer, oraz Ania Kukawska - aktorka i Miss Małopolski.

Impreza odbędzie się 29 maja na Krakowskim Kazimierzu. Dziewczęta, które chcą wziąć udział w walce o tytuł Królowej Krakowa, mogą zgłaszać swoje kandydatury do środy.
JS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.