Facebook Google+ Twitter

Kraków. Targi Pietruszkowe na Rynku Podgórskim

Targ Pietruszkowy jest kolejną inicjatywą mającą ułatwić Krakowianom dostęp do naturalnych i ekologicznych produktów wprost od wytwórców.

 / Fot. plakat Od 29 czerwca przez 12 kolejnych sobót wakacji Stowarzyszenie PODGORZE.PL zaprasza na „Targ Pietruszkowy".
Wydarzenie nawiązuje do tradycyjnych targów, które dawnej odbywały się Na Rynku Podgórskim. Przedsięwzięcie organizowane jest przy aktywnym udziale lokalnych społeczności.
Oprócz ekologicznej żywności na targach można posłuchać wykładów dotyczących m.in. uprawy ziół i ziołecznictwa, czytania etykiet produktów spożywczych, idei slow food, surowej kuchni, hydroponice a także uczestniczyć w warsztatach oraz degustacjach.
Targi Pietruszkowe - lato 2013 / Fot. M. Półtorak
Targ Pietruszkowy jest kolejną inicjatywą mającą ułatwić Krakowianom dostęp do naturalnych i ekologicznych produktów wprost od wytwórców.
Dają możliwość sprzedaży produktów przez małopolskich rolników i przetwórców - producentów warzyw, owoców, przetwórców, wędliniarzy, miodów i innych.
Targi realizowane są z Funduszu Grantowego „PRODUKT LOKALNY MAŁOPOLSKI”.

Aktualności dotyczące szczegółowego programu targów na PODGORZE.PL

Targi Pietruszkowe - lato 2013 / Fot. M. PółtorakTargi Pietruszkowe - lato 2013 / Fot. M. Półtorak / Fot. M. Półtorak / Fot. M. Półtorak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.