Facebook Google+ Twitter

Kraków: The Living Room

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-06-10 12:32

W najbliższy piątek, 11 czerwca, krakowskie Centrum Sztuki Współczesnej Solvay zaprasza na koncert formacji Ms. No One.

 / Fot. plakatZespół Ms. No One powstał w lipcu 2008 roku. W krótkim czasie wszedł w posiadanie kilku znaczących nagród m.in: Slot Art Festiwalu, Pepsi VENA Music Festivalu. Podczas koncertu finałowego VENY, w Łodzi, grupa wystąpiła u boku takich zespołów jak Primal Scream, The Klaxons, Smolik, Not, Glasvegas.

MNO zyskała sobie przychylność zarówno międzynarodowego jury, jak i słuchaczy (po raz pierwszy w historii festiwalu przyznano - Nagrodę Publiczności). Na początku września 2009 zespół Zdobył Grand Prix Festiwalu GRAMY w Szczecinie. Na zaproszenie Piotra Stelmacha zespół wystąpił z koncertem w radiowej Trójce, 30.10 2009, a piosenki zespołu sygnowane są “Trójkowym Znakiem Jakości”. MNO zaprezentował swoją twórczość m.in na Festiwalu Akustyczeń w Szczecinie i Festiwalu NowoBrzmienia we Wrocławiu, w klubie Face2Face, Kombinator w Krakowie, Dobrej Karmie w Warszawie, w Klubie Włodkowica 21 we Wrocławiu.

Utwory Ms. No One znalazły się na składance "We Are From Poland Vol 5" oraz na Epce "Don`t ask, Don`t tell", a animowany klip do utworu Colder autorstwa krakowskiej graficzki Ag.De, cieszy się ogromną popularnością (ok. 35 tys. wejść na serwisie youtube). W najbliższym czasie utwory zespołu znajdą się na “trójkowej składance “Offensywa”. W lutym 2010 MNO zespół zarejestrował materiał na swój pierwszy album “The Leaving Room”.

Szczegóły wydarzenia na SOLVAY oraz www.myspace.com/noonemissNadesłała: Marta Póltorak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.