Facebook Google+ Twitter

Kraków. Tu mieszkam! Mirek Kociński i jego goście

Urzeczenie ceramiką i wariacjami na temat jej zastosowania w sztuce i życiu codziennym - to swego rodzaju przesłanie wystawy Tu Mieszkam!, która aktualnie pokazywana jest w Galerii BB, usytuowanej na malowniczym szlaku na Skałkę.

Kraków. Tu mieszkam! Mirek Kociński i jego goście / Fot. M. PółtorakW ramach wystawy -oprócz Mirka Kocińskiego - swoje prace prezentuję także : AQUAFORM Lighting Solutions, Piotr Jagiełłowicz, FAM FARA oraz QUERCUS.

Myślą przewodnią wystawy jest wieloaspektowe zastosowanie prac mozaikowych nie tylko w działaniach stricte artystycznych. Wytwory artystystów z zakresu ceramiki mozaikowej działają, jako elementy dekoracji wnętrza, ale również, jako przedmioty praktyczne.

Kraków. Tu mieszkam! Mirek Kociński i jego goście / Fot. M. Półtorak Sam Mirek Kociński, artysta, profesor ASP we Wrocławiu – tak pisze o wystawie: „ I tak w trakcie rozmów na temat prezentacji moich mozaikowych obiektów w Galerii BB pojawił się pomysł wystawy „Tu mieszkam! Mirek Kociński
i jego goście”. Wraz z Anitą Bialic, właścicielką galerii, postanowiliśmy zaprosić projektantów i firmy, których działania wpisują się w obszar moich fascynacji ceramiką, drewnem i światłem”


Kraków. Tu mieszkam! Mirek Kociński i jego goście / Fot. M. PółtorakKraków. Tu mieszkam! Mirek Kociński i jego goście / Fot. M. PółtorakKraków. Tu mieszkam! Mirek Kociński i jego goście / Fot. M. Półtorak

Wystawa potrwa do 24.11.2015
Informacje : GALERIA BB

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.