Facebook Google+ Twitter

Kraków. VOYAGE Emilii Gąsienicy-Setlak

Wystawa VOYAGE to propozycja na zimowe wieczory - esencjonalność fantazji, po której przewodnikiem jest temperament i temperatura koloru.

Kraków. VOYAGE Emilii Gąsienicy-Setlak / Fot. M.Półtorak W hallu Hotelu Logos, z inicjatywy Galerii Variétés można podziwiać wystawę malarstwa Emilii Gąsienicy-Setlak. Ekspozycja zatytułowana VOYAGE to malarskie podróże estetyczne artystki, gdzie przewodnikami są barwa i jej intensywność.

W skład ekspozycji wchodzą nie tylko pejzaże, ale także martwe natury oraz przedstawienia na pograniczu abstrakcji. Emilia Gąsienica –Setlak zabiera widza w świat pełen emocji mieszkających w zakamarkach obrazów, w cieniu, świetle i tajemniczości, jaką nadaje zwykłym sprawom wyobraźnia.
Intensywność obrazów i soczystość tego malarstwa sprawia, że widz odnajduje w nim szczera wizję artystyczną.Kraków. VOYAGE Emilii Gąsienicy-Setlak / Fot. M.Półtorak
Sama artystka, mówi, iż obrazy zgromadzone na wystawie to przekrój jej twórczości, reprezentujący rozwój własnego malarstwa oraz jego punkty wspólne.

Kraków. VOYAGE Emilii Gąsienicy-Setlak / Fot. M.PółtorakGaleria Variétés jest stosunkowo nowym miejscem na mapie Krakowa. Powstała jako manifestacja przeciwko zataczającej coraz szersze kręgi popularyzacji kultury masowej.

Więcej informacji na : Galeria Varietes

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.