Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

833 miejsce

Kraków w 2017 wzbogaci o 77 Solarisów

Krakowska autobusy w dyspozycji Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji zaliczane są Polsce do najnowocześniejszych – ekologicznych pojazdów. Jest to tabor przyjazny pasażerom w różnym wieków i niepełnosprawnym.

Przedstawicielka Solarisa podpisuje umowę. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków W dniu dzisiejszym 14 grudnia prof. Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa i przedstawiciele MPK Kraków ucieszenie z podpisanej umowy. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków gabinecie prof. Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta Krakowa z udziałem przedstawicielki Solarisa i władz miasta została podpisana umowa o dostawie 77 nowoczesnych autobusów.

Pojazdy te będą nisko podłogowe, pełną rozbudowaną wizualną prezentacją, klimatyzowane, przegubowe o długości 18 metrów. Spełniać mają najwyższe normy ochrony środowiska – Euro 6, a tym samym przyczynią się do poprawy jakości powietrza w Krakowie jak też do jakości podróżowania.

Na dostawę w przetargu na dostawę w formie leasingu finansowego 77 autobusów przegubowych, który ogłosiło MPK Kraków SA w lipcu 2016 roku wygrała firma Solaris & Coach SA w konsorcjum z PKO SA z ceną 120,8 mln zł netto.

(zdjęcia chroni prawo autorskie)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.