Facebook Google+ Twitter

Kraków w sepii. Zdjęcia nieobiektywne

Kraków to oczywiście zabytki, ale także ciekawe sytuacje, nietuzinkowe osoby oraz oryginalne przedmioty. Zapraszam na spacer po Krakowie widzianym w sepii, która lepiej skupia naszą uwagę i nadaje zdjęciom charakter starych fotografii....

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: W RynkuFot. Maria Majcher
W Rynku
Fot. Maria Majcher

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Tego wózka tam już nie ma, ...dzisiaj stał inny, mniejszy, ale dzięki Pani tamten będzie trwał i trwał...teraz istnieje tutaj, dla nas i kto zechce może "przejechać się " nim w odległe, dawne czasy......Pozdrawiam i podziwiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Basiu, bardzo dziękuję za refleksje. Mnie ten widok wózka (z pierwszej poł. XX w.) na współczesnej ulicy zawsze intrygował. Przecież aż się wierzyć nie chce, że to nasza obecna rzeczywistość:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Mario, podziwiam galerię, jest oryginalna ..ten wózek przeniósł mnie w czas, o którym właśnie czytam, a stoi przecież na Limanowskiego (?) i wiele razy go widziałam. Dopiero Pani zdjęcie wywołało takie uczucia. Piękne ujęcie. Pomysł. Gratuluję i pozdrawiam serdecznie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dziękuję za komentarze:) Szanuję wszystkie opinie. Nudny byłby świat, gdyby wszyscy mieli jednakowe poglądy. Miłośników wyłącznie barwnych zdjęć zapraszam do obejrzenia kilku moich poprzednich baaardzo kolorowych galerii, np.
link
link
link

Cieszę się, że niektórym osobom galeria mimo wszystko przypadła do gustu. W moim przekonaniu potrzebna jest różnorodność spojrzenia na rzeczywistość, dlatego doceniam zarówno walory fotografii barwnej, jak i monochromatycznej (o czym w zajawce). Wydaje mi się, że czasem warto po prostu spojrzeć inaczej na to, co nas otacza....
Pozdrawiam wszystkich:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo piękna galeria .Przeniosła mnie w świat dziecięcych lat .Wyszperałam czarno-białe i brązowo-białe zdjęcie , które sobie obejrzałam. Ale miałam warkocze :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, naprzód wymyślono kolorowe zdjęcia, a potem - edytory graficzne i filtry, m.in. sepię. Widać barwne fotografie też się z czasem znudziły;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wzruszyło mnie Pani poświęcenie, choć mam wrażenie, że nie zostałem właściwie zrozumiany: chodziło mi o to, że z podobnych w nastroju, technice, kolorystyce zdjęć Pan Wojtek Kaczówka zrobił już bodaj trzy galerie (poza tym one też pokazywały Kraków). A tu jeszcze jeden gród Kraka w sepii. Troszkę zrobiło się monotonnie i nudno. Wiem, mogę tego nie oglądać. Nie będę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krzysztofie, to moje pierwsza galeria w sepii, ale na Pana życzenie dodałam jedno kolorowe zdjęcie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z całym szacunkiem, ale to (Kraków w sepii) już trochę zaczyna być nudne... To już chyba czwarta podobna fotogaleria. A może trochę kolorów by?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dziękuję:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.