Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

33106 miejsce

Kraków: wypadek wstrzymał ruch tramwajów

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałek wieczorem w Krakowie. Tramwaj linii 14 staranował samochód, który wjechał na torowisko.

 / Fot. Dawid SerafinPóźnym wieczorem w alei Pokoju, na wysokości skrzyżowania z ulicą F. Nullo, kierowca samochodu jadący w stronę ronda Grzegórzeckiego próbował zawrócić. Nie zauważył on jednak nadjeżdżającego tramwaju, który uderzył w bok samochodu, od strony prowadzącego. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikt nie odniósł obrażeń.

Wypadek spowodował zatrzymanie ruchu tramwajów (1,14,22) w kierunku Salwatora, Bronowic i Borku Fałęckiego. Torowisko zostało odblokowane po 30 minutach.

Poniedziałek okazał się pechowym dniem dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. Po południu autobus linii 278 zderzył się czołowo z samochodem osobowym. W wyniku zdarzenia zginęła jedna osoba.
 / Fot. Dawid Serafin / Fot. Dawid Serafin / Fot. Dawid Serafin

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Witam serdecznie, mała uwaga do autora materiału. W naszym prawie jeżeli nie ma ofiar mamy do czynienia z kolizją, wypadek jest wtedy gdy są osoby ranne lub zabite. Pozdrawiam Piotr Andrzejak

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja lata temu widziałem wypadek , też w Krakowie.Tramwaj uderzył w auto osobowe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.