Facebook Google+ Twitter

Kraków. Wystawa "Dyplom.po" Bogusława Bachorczyka

Prace na wystawie „Dyplom.po” to kolaże z płótna, kartonu, papieru, gdzie namalowane postacie ludzi opowiadają swoje historie, których nie możemy jednoznacznie zaklasyfikować.

Kraków. Wystawa W lobby Hotelu Western Union w Krakowie trwa wystawa obrazów Bogusława Bachorczyka zatytułowana „Dyplom.po”. Jest to ekspozycja prac dyplomowych malarza, która została zorganizowana po 15 latach od momentu ukończenia przez Bogusława Bachorczyka ASP. Zaprezentowane obrazy są bardzo narracyjne, opowiadają historię człowieka, jego uczuć, odczuć, emocji czy stanów umysłu.

Prace mają charakter kolaży z płótna, kartonu, papieru w kolorystyce odcieni beżu, brązu, écru. Obrazy pokazane na wystawie w swoim stylu mają naturę „bezczasowych”, nie widać po nich, że malował je człowiek młody.
Kraków. Wystawa
Sam malarz uważa, iż wystawa "Dyplom.po" jest formą odkupienia tych obrazów. „ Można to rozumieć w taki sposób, że aby „odkupić obraz” musisz go już mieć, znać lub po prostu „odkupić” w sensie zmazania jakiejś winy, niedoskonałości - i tak po 15 latach „odkupiłem własne obrazy”- mówi Bogusław Bachorczyk.

Kraków. Wystawa Wystawa potrwa do 30 listopada.

BEST WESTERN PREMIER Kraków Hotel
ul. Opolska 14a

Informacje o artyście można znaleźć TUTAJ

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pani Marto, bardzo dziękuję za informację o tej ciekawej wystawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.