Facebook Google+ Twitter

Kraków. Wystawa STREET ART

Fotografie są próbą zapisu dłuższej historii danego modela poprzez uchwycenie w zdjęciu pewnego napięcia, szczegółu czy osobistej aury.

Wystawa STREET ART autorstwa Aleksandra Federowicza w Finka Cafe / Fot. fot. M. PółtorakWystawa STREET ART autorstwa Aleksandra Federowicza w Finka Cafe to fotograficzny zapis z ostatnich dwóch lat, jaki autor wykonywał przy okazji spacerów po Krakowie.
Przedstawione na ekspozycji fotografie to kilka subiektywnych, ale bardzo oddających klimat i atmosferę miasta obrazów.
Wystawa STREET ART autorstwa Aleksandra Federowicza w Finka Cafe / Fot. fot. M. Półtorak
Wszystkie zdjecia to zupełnie niepozowane i nie inscenizowane portrety ludzi, których fotograf spotykał na ulicach miasta.
Każdy z modeli zrobił na autorze jakieś wrażenie, zapisał się w pamięci oraz wydał się być ciekawym „obiektem” artystycznym.
Wystawa STREET ART autorstwa Aleksandra Federowicza w Finka Cafe / Fot. fot. M. PółtorakWystawa STREET ART autorstwa Aleksandra Federowicza w Finka Cafe / Fot. fot. M. Półtorak
Prace te, są także próbą zapisu dłuższej historii danego modela poprzez uchwycenie w zdjęciu pewnego napięcia, szczegółu czy pewnej, osobistej aury. Jak mówi Aleksander Federowicz : Chciałbym tą wystawą zamknąć pewien rozdział po wprowadzeniu się do Krakowa.

Informacje na FACEBOOK

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.