Facebook Google+ Twitter

Kraków. Wystawa współczesnych chorwackich malarzy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-23 12:06

Konsulat Honorowy Republiki Chorwackiej w Krakowie zaprasza na wystawę współczesnych chorwackich artystów. Na ekspozycję składa się kilkadziesiąt prac malarstwa abstrakcyjnego i figuratywnego, wykonanego w technikach olejnej, akrylowej i

 / Fot. mat. organizatora Prezentowane prace stanowią własność galerii MAKEK PARADISO, powstałej w 2000 roku. Galeria swoja siedzibę posiada w Zagrzebiu i na wyspie Rab.
Przez 12 lat galeria zorganizowała 70 wystaw w Chorwacji i za granicą (32 międzynarodowe kolonie artystyczne, w których wzięło udział 250 uznanych rtystów i wykładowców europejskich Akademii Sztuk Pięknych z 24 krajów). Poprzez te działania galeria zgromadziła bogaty zbiór dzieł sztuki.

W tym roku w wystawach organizowanych na terenie Polski (w Krakowie, Bielsku – Białej i Tychach) galeria Makek – Paradiso przedstawi 35 obrazów 26 chorwackich malarzy, które można będzie zakupić. Jest to nowoczesne malarstwo abstrakcyjne i figuratywne, wykonane w technikach olejnej, akrylowej i akwarelowej.

Wernisaż : 29.marca 2012 godz. 17.00,
Dwór Czeczów ul. Ks. Popiełuszki 36, Kraków.
Wystawa potrwa do 29 marca.

Więcej o ekspozycji na Dwór Czeczow

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.