Facebook Google+ Twitter

Kraków. Zamknięty most Piłsudskiego. Próba samobójcza czy żart?

9 maja ok. godz. 18 ruch samochodowy, tramwajowy i pieszy na moście Piłsudskiego został zablokowany. Służby ratowały mężczyznę, który prawdopodobnie chciał popełnić samobójstwo.

Służby ratunkowe zostały zawiadomione o mężczyźnie siedzącym na moście Piłsudskiego tuż przed godziną 18. Według relacji policji mężczyzna prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo.

Na miejscu pracują 3 zastępy straży pożarnej, karetki pogotowia oraz służby wodne policji i straży pożarnej. Policyjni negocjatorzy wraz ze strażakami próbują namówić mężczyznę do zejścia. Rozmowy nie przynoszą jednak zamierzonych skutków.

Jak powiedział przed 19 jeden z policjantów, znajdujących się na moście, około 50-letni mężczyzna wcale nie ma zamiaru zejść. Uciekał także przed policjantami i strażakami, którzy próbowali zbliżyć się do niego przy pomocy strażackich wysięgników.

Wśród zebranego tłumu gapiów pojawiały się głosy, że jest to ten sam człowiek, który kilka lat temu regularnie przebywał na górze mostu, grożąc popełnieniem samobójstwa.

Właśnie z jego powodu na moście Piłsudskiego pojawiły się dodatkowe zabezpieczenia przed wejściem na górne przęsła oraz tabliczki zabraniające wchodzenia na konstrukcję mostu.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.