Facebook Google+ Twitter

Krakowska Galeria Bronowice

Czwartkowy poranek 24 października był dla mieszkańców Krakowa bardzo ważny. Pan Benoît Charles Dyrektor Immochan i Prezydent Krakowa podpisali bardzo ważny dokument o powołaniu Punktu Obsługi Mieszkańców w Galerii Bronowice.

Chwila podpisania Umowy. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków Czwartkowy poranek Baner nowego punktu usług Miasta Krakowa. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków 24 października był dla mieszkańców Krakowa bardzo ważny. Pan Benoît Charles Dyrektor Immochan i Prezydent Krakowa podpisali bardzo ważny dokument o powołaniu Punktu Obsługi Mieszkańców w Galerii Bronowice.

Rejon między innym krakowskich Bronowic Starych, Osiedla Azory to pustkowie administracyjne. Aby podstawowe sprawy jak meldunek, rejestracja pojazdów itp.
aby załatwić mieszkańcy tamtych rejonów muszą pokonać kilka kilometrów i udać się do Centrum Krakowa. Mieszkańcy Starego Podgórza, Nowej Huty mają nawet specjalne duże Oddziały Urzędu Miasta.

Wywiad prasie udziela Pan Benoît Charles Dyrektor Generalny Immochan w Polsce. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówUruchomienie przed Baner info Galerii. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówMikołajem Galerii Bronowice będzie nie tylko podarunkiem ale spowoduje, że będzie bliżej na zakupy dla mieszkańców tych okolic, jak też podmiejskich wiosek z tamtejszych rejonów.

Natomiast działalność Punktu Obsługi Miasta Krakowa to śmietanka na pyszne lody dla mieszkańców. Co to za luksus będzie pokonać kilkaset metrów i idąc na zakupy od razu w godzinach pracy Galerii załatwić swoje prywatne sprawy.

Placówka będzie się mieścić na pierwszym piętrze blisko ciągów komunikacyjnych obok schodów ruchomych i parkingu wewnętrznego. Na powierzchni 40 m² od poniedziałku do soboty na razie w godzinach 10,00 - 18,00 będą przyjmowani petenci.

Podstawowymi usługami będą: możliwość składania wszelkiego rodzaju pism. Dyżury w Punkcie ma pełnić czterech urzędników, reprezentujących między innymi: Wydział Spraw Administracyjnych, Wydział Ewidencji Pojazdów i Kierowców. Mieszkańcy będą mogli załatwić też sprawy: meldunkowe, wyrobienie dowodu osobistego, sprawy z prawem jazdy, rejestracje oraz ze sprawami prowadzenia działalności gospodarczej.

Podczas uroczystości Pan Charles Dyrektor Generalny Immochan w Polsce powiedział cyt.
... umiejscowienie punktu w Galerii Bronowice to duże udogodnienie zarówno dla mieszkańców północnej części Krakowa, jak i wszystkich klientów...
... korzystając z bogatej oferty galerii, klienci będą mogli przy okazji w jednym miejscu załatwić ważne urzędowe sprawy, bez konieczności dojazdu do centrum...

Pani Monika Leszczyńska Manager Marketingu Immochan Warszawa. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówGaleria Bronowice Brygada Immochan - Galeria Bronowice. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Krakówwybudowana przez Firmę Immochan w Polsce została zaliczona do największej placówki usług i handlu detalicznego w Krakowie. Powierzchnia tej placówki handlowej to powierzchnia 60 tyś. m², na której mieścić się będzie 160 sklepów reprezentujące światowe i polskie marki towarowe.

Dodatkowym elementem jest wybudowanie dwupiętrowego parkingu dla 2.800 pojazdów, którego w tym rejonie brak. Natomiast kolejny ważny element to znajdujące się w pobliżu nowo wybudowane nowoczesne skrzyżowanie drogowe północ - południe, wschód - zachód. Szybki dojazd do Lotnika Balice jak też siatka komunikacji miejskiej z łatwym dojazdem do Centrum Krakowa.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.