Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20449 miejsce

Krakowska "Rotunda" ewakuowana

Jeden z najpopularniejszych klubów studenckich, wczoraj wieczorem musieli opuścić uczestnicy koncertu Myslovitz - ,,Rotunda'' groziła zawaleniem .

Podczas długooczekiwanego koncertu grupy Myslovitz w krakowskim klubie Rotunda doszło do niebezpiecznego zajscia. Konstrukcja budynku została naruszona. Tragedii zapobiegła decyzja o ewakuacji uczestników imprezy .

Publiczność bawiła się, skacząc w rytm muzyki. W pewnym momencie osoby, znajdujące się na niższym poziomie obiektu, dostrzegły, iż strop ugina się pod ciężarem uczestników zabawy. Na suficie, oddzielającym parter od pierwszego piętra, gdzie odbywał się koncert, pojawiły się pęknięcia.

Gdy informacja dotarła do muzyków grupy, wokalista Myslovitz - Artur Rojek zaapelował do uczestników, aby usiedli i w takiej pozycji słuchali koncertu.

Około godziny 22.00 zadecydowano o konieczności ewakuacji wszystkich 600 osób, obecnych na imprezie. Jak twierdzą świadkowie ewakuacja przebiegła sprawnie i bez paniki. Obecnie wszystkie imprezy w krakowskim klubie zostały zawieszone.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.