Facebook Google+ Twitter

Krakowska Wyższa Szkoła Wyszehradzka zaczyna rekrutację

Tradycyjnie od kilku lat na wiosnę w marcu rozpoczyna się rekrutacja kandydatów na letni kurs „Wyższej Szkoły Wyszehradzkiej”, która w okresie letnim prowadzi zajęcia dla studentów z Polski i zagranicy.

Plakat i lektorzy z 2011 roku / Fot. Fot.Henryk CzechowskiDyrektor dr Danuta Glondys / Fot. Fot.Henryk CzechowskiSzkoła Wyszehradzka to elitarna uczelnia. Zawsze na kilkaset zgłoszeń dostaje się zaledwie 40 - 50 młodych osób.W tym roku 50 zakwalifikowanych młodych ludzi będzie w dniach 1- 14 lipca uczestnikami ciekawych zajęć o gospodarce, literaturze polskiej, aktualnych potrzeb i problemów społecznych, politycznych, ekonomicznych oraz kulturowych regionu, rozpatrywanych w perspektywie europejskiej i globalnej.

Obecnie ruszyła rekrutacja do XI edycji tej szkoły, termin zgłoszeń mija 31 marca. Do kogo adresowane jest to zaproszenie ? Szczególnie organizatorzy zapraszają studentów, doktorantów, młodych specjalistów z Państw Grupy Wyszehradzkiej tj. Czech, Polski, Węgier, Słowacji i innych państw Europy środkowej oraz wschodniej.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.