Facebook Google+ Twitter

Krakowski Brytyjski Business Mixer

Tradycyjnym zwyczajem Oddział w Krakowie Brytyjsko - Polskiej Izby Handlowej zorganizowała 11 czerwca w Hotelu Radisson Blu w Krakowie. Głównymi tematami było wstąpienie do NATO i 25 rocznica wolności gospodarczej.

Pani Urszula Kwaśniewska nowy Dyrektor Brytyjsko - Polskiej Izby Handlowej w Krakowie. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Na tym spotkaniu Goście spotkania. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków zaprezentowano nowego dyrektora oddziału w Krakowie Brytyjsko - Polskiej Izby Handlowej. Od kilku tygodni dyrektorem jest Pani Urszula Kwaśniewska. Niestety stara obsada została odwołana, ale to osobny temat.

Centrala Izby mieści się w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej. Dyrektorem biura centrali jest Pan Paweł Siwecki. W skład osobowy biura centrali wchodzą: Michael Dembinski, Dorota Kierbiedź, Marta Mikliszańska, Ewa Świętochowska, Sławka Kroszczyńska, Kuba Piegat, Marta Chmielewska.

Uczestnicy spotkania. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Biuro BPCC w Warszawie posiada swoje oddziały w: Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Trade Team i Anglii. Trade Team zajmuje się cyt.

Od lipca 2013 roku BPCC Trade Team (Zespół ds. Handlu i Promocji) aktywnie wspiera firmy brytyjskie pragnące wprowadzić na polski rynek swoje produkty lub usługi, zainwestować w Polsce, lub znaleźć dostawców na rynek brytyjski. W tym czasie współpracowaliśmy już z ponad 700 brytyjskimi firmami i liczba ta stale rośnie wraz z rozwojem naszego projektu.

Przygotowaliśmy dla Państwa listę 50 firm brytyjskich, z którymi obecnie współpracujemy (w załączeniu) i które zainteresowane są współpracą handlową lub biznesową z partnerem w Polsce. W pliku znajduje się informacja o firmie, produktach/usługach, jakich partnerów biznesowych ta firma poszukuję oraz z kim należy się kontaktować w przypadku zainteresowania.... .

(Zdjęcia i materiał jest prawnie chronione).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.