Facebook Google+ Twitter

Krakowski Coke to nie tylko muzyka...

Krakowski Coke to nie tylko muzyka... To także szereg atrakcji odbywających się poza scenami. Jest Coke Clinic, jest akcja ekologiczna i inne.

Koncerty oczywiście są domeną festiwalu i właśnie po to go zorganizowano, aby posłuchać muzyki z najwyższej półki - to oczywiste. Jednak poza scenami "coke'owicze" mają możliwość... zregenerować swoją zmęczoną cerę i zadbać o środowisko. O co chodzi?

Po pierwsze - Coke Clinic to dwie strefy namiotowe, w których specjaliści od masażu zadbają o cerę i harmonię ducha zmęczonych tańczeniem i śpiewaniem ludzi. Ponadto, można skorzystać z usług wizażystów i... fryzjerów! To nie wszystko, co ciekawe, każdy uczestnik festiwalu może wytatuować sobie coś henną, gdziekolwiek sobie zażyczy. Można również zażyć sobie świecowania, aromaterapii oraz relaksującej kąpieli zapachowej. Aby Coke Clinic była atrakcyjna także dla męskiej części publiczności, całość obsługują piękne hostessy.

Organizatorzy zachęcają "festiwalowiczów" do segregacji odpadów. / Fot. materiały organizatoraPo drugie - ekologia. Temat tym modniejszy, im bliżej końca świata. Nie wiem jaki jest związek jednego z drugim, jednak organizatorzy Coke Live Music nie zapomnieli o tym popularnym temacie. Festiwalowi już po raz drugi towarzyszy szeroko zakrojona akcja ekologiczna, zachęcająca festiwalowiczów do segregacji odpadów. Gdybyśmy mieli fotografa (gratuluje redakcji za zadbanie o tę sprawę), na pewno byśmy pokazali jak ta segregacja wygląda w praktyce. Bądź co bądź, Alter Art, organizator koncertów kusi do segregacji licznymi nagrodami w postaci czapeczek i koszulek wykonanych w 50 proc. z przetworzonych butelek PET. Organizatorzy chlubią się, że rok temu aż 77 proc. plastikowych kubeczków dostarczonych na festiwal poddano segregacji.

Cóż, zobaczymy jak w to wyjdzie w tym roku, trzymam kciuki. Koncerty trwają, za moment na Main Stage pojawi się uwielbiany przez fanów zespół 30 Second To Mars, tymczasem zmykam na Burn Stage.

Czytaj też:

Pierwszy dzień Coke Live za nami
Krakowski Coke to nie tylko muzyka
N.E.R.D rozgrzewa publikę w Krakowie
Coke Live Music Festival rozpoczęty

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.