Facebook Google+ Twitter

Krakowski "Merkuriusz targowy-kongresowy" już dostępny

Ukazało się specjalne wydanie periodyku "Merkuriusz targowo-kongresowy" w całości poświęcone książce. Bezpłatne egzemplarze można otrzymać w Krakowie na ul. Centralnej podczas imprez targowych.

Okładka wydania specjalnego Merkuriusza / Fot. Okładka ksiązkiZ okazji zbliżających się 16. "Targów książki" organizator tej imprezy, firma "Targi w Krakowie" postanowiła podsumować dotychczasowe udane osiągnięcia w promocji książki i czytelnictwa.

Krakowskie "Targi książki" zaliczane są do międzynarodowej czołówki imprez o tej tematyce w świecie. Natomiast w Polsce są to największe w czasie letnim i jesiennym targi i skupisko wydawców z polski oraz europy.

Po prawej stronie prezes firmy Targi w Krakowie. Po lewej przy stoliku nagrodzona. / Fot. Henryk CzechowskiPrzeciętnie na ponad 300 barwnych stoiskach, obok literatury popularnej jest też specjalistyczna naukowo-techniczna, spotkania z europejskiej i światowej sławy autorami różnych bestsellerów wydawniczych.

Z uwagi na wzrost popularności imprezy, "Targi książki" zostały podzielone na osobne spotkania targowe: czerwcowe będzie poświęcone książkom dla dzieci, a październikowe - dla dorosłych.

Natomiast II Kongresowi zagranicznych badaczy dziejów polski "Polska w Europie środkowej" towarzyszyć będą "Targi książki historycznej".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.