Facebook Google+ Twitter

Krakowski Salon Turystyczny już 30 marca

W piątek 30 marca rusza dwudniowy 22. Krakowski Salon Turystyczny w Galerii „Bunkier Sztuki” przy placu Szczepańskim. Hasłem przewodnim imprezy jest „Odkryj dla siebie”.

Plakat 22 Krakowskiego Salonu Turystycznego / Fot. scan plakatuDwudziestodwuletnia historia targów turystycznych w Krakowie miała swoje początki wystawiennicze w Muzeum Narodowym przy al. 3 Maja. Kolejny etap to sale byłego hotelu „Forum”.

Kolejna przeprowadzka do obiektów Akademii Wychowania Fizycznego w Czyżynach okazała się niewypałem. Obiekt był ładny ale trudny dojazd i dostęp do hal wystawienniczych zniechęcał odwiedzających.

Od dwóch lat Krakowski Salon Turystyczny odbywa się przy placu Szczepańskim. W tym roku uczestniczyć będzie w nim 60 wystawców z Polski i zagranicy. W obecnym obiekcie, impreza została podzielona na dwa poziomy.

Poziom pierwszy nosić będzie tytuł „Podróż przez Region”. Tutaj znajdziemy stoiska z Węgier, Małopolski, Podkarpacia, Regionu Chrzanowskiego, Gminy Bochnia i „Kulturalna uliczka Krakowa”, stoisko Muzeum Narodowego, Fundacji Partnerstwo dla Środowiska.

Na poziomie drugim na piętrze obiektu odbędzie się „Tourshop”. Odwiedzający znajdą oferty biur podróży, regionów, ośrodków wypoczynkowych hoteli, hosteli.

Odbędzie się kilka imprez towarzyszących, przykładowo „Seminarium Podróżnicze”. Natomiast sobotnie spotkanie „Klubu Podróżników Śródziemie” zakończy Salon Turystyczny.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.