Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6939 miejsce

Krakowski Uniwersytet Niegasnącej Młodości

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II przy współpracy Stowarzyszenia Zdrowe Serce i Płuca PULMO - COR i wyższymi uczelniami z Krakowa podjęli nowe przedsięwzięcie w postaci Uniwersytetu dla potrzeb ludzi starszych 60 plus.

Plakat Uniwersytetu Niegasnącej Młodości. / Fot. scan plakatuPlanowana jest tematyka wykładów: Brama Główna Szpitala Jana Pawła II w Krakowie. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków moje zdrowie, psychologia, nowe technologie, środowisko przyrodnicze, kultura i sztuka, prawo i bezpieczeństwo. Do prowadzenia wykładów zaproszono autorytety świata lekarskiego, znani wykładowcy krakowskich wyższych uczelni.

Spotkania i wykłady oraz seminaria odbywać się będą na terenie nowej sali konferencyjnej Szpitala przy ul. gen. Fieldorfa - Nila (zaledwie 300 m od pętli tramwajowo - autobusowej Kraków - Krowodrza Górka) w każdy czwartek godzinach 11.00 - 14.00 . Zajęcia zaplanowana na okres od kwietnia do czerwca i od września do grudnia 2013.Wejście do budynku konferencji. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków

W najbliższy czwartek 11 kwietnia rejestracja od 10.30. Natomiast o godz. 11.00 odbędzie się inauguracyjne seminarium. Hasłem przewodnim jest Pani Małgorzata Rygiel Kierownikowi Biura Marketingu i Promocji Szpitala. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówNIEGASNĄCA MŁODOŚĆ, TO NIC NIE KOSZTUJE. Na pierwszym spotkaniu uczestnicy po zarejestrowaniu się otrzymają szczegółowy program zajęć.

Podaje namiar na organizatorów z Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II: manager konferencji Pani Małgorzata Rygiel Kierownik Biura Marketingu i Promocji Szpitala, e - mail promocja@szpitaljp2.krakow.pl , telefon 12 614-25-26 i 12 614-22-65 www.szpitaljp2.krakow.pl/Uniwersytet-Niegasnacej-Młodosci

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Doskonały pomysł !! Szkoda ,że tak daleko .Sama idea jest świetna . Każde uaktywnianie ludzi 60 + to lepsze niż piguły :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowny panie mniej zajadłości.
Czy informowanie publiki jest złe. Szkoda, że pan nie przeczytał dobrze a już ubija.
Materiał nie wskazuje o nowości, ale o tym, że robi to szpital. Niestety nie spotkałem się z info o takiej akcji jakiegokolwiek szpitala w tym też na terenie gdzie pan mieszka.
Proponuje najpierw należy się zastanowić co chce się pisać i jaki to mam sens poza pieniactwem.
Szpital zawsze kojarzy się z tragedią i trudnościami. A w tym przypadku jest odwrotnie.
Byłem tam na kilku seminariach jak też innych działaniach i stwierdzam, że jest to placówka, która stawia na profilaktykę i pomoc dla osób 60+.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.