Facebook Google+ Twitter

Krakowskie biznesowe Stalowe Magnolie

Brytyjsko-Polska Izba Gospodarcza w Krakowie organizuje ciekawe spotkania dla nowo przyjętych członków, członków i sympatyków. Wtorkowe spotkanie w kawiarni STALOWE MAGNOLIE dawało atmosferę spotkania biznesowego i towarzyskiego.

Pani Agnieszka Libura Dyrektor BPCC w Krakowie i Pan Patryk Malinowski przedstawiciel Firmy Xsolve z Gliwic. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówStylowo urządzona kawiarnia, masa podświetlanych elementów metalowych i nastrój typowy dla intymnych krakowskich kafejek to ważny element do rozważań biznesowych.

Spotkanie 12 marca miało za zadanie przedstawienie kolejnych nowych firm, które ostatnio wstąpiły do Brytyjsko-Polskiej Gospodarczej. Wśród nowych firm są między innymi: SMT Software, BM Creative, Xsolve z Gliwic i kilka innych. Kolejnym elementem było przedstawienie propozycji bardzo ważnych nie tylko dla stowarzyszenia, ale też co należy zrobić aby zwiększyć współpracę gospodarczą i tym sposobem tez zwiększyć zatrudnienie.Baner Stalowych Magnolii. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków

Dzięki Pani Dyrektor BPCC Agnieszce Liburze wzrosła ilość firm członkowskich, które nie wywodzą się tylko z Krakowa czy Małopolski, ale też między innymi ze Śląska czy innych regionów. Jeżeli chodzi o branże reprezentowane przez członków to jest przewaga informatyczna, kosmetyczna, czy turystyczna.

Zaznaczyć należy, że tego typu działania już powodują powstawania nowych stanowisk pracy, których ostatnio powstało ponad 500, ale też ważnym elementem promocji gospodarczej i kulturowej Krakowa i regionu małopolski.

Tradycyjnie uczestnicy spotkania popijali smaczne herbaty Teekanne.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.