Facebook Google+ Twitter

Krakowskie etapy 70 Tour de Pologne

W dniu dzisiejszym 5 lipca w Krakowskim Zarządzie Infrastruktury Sportowej odbyło się podpisanie Umowy przez Pana Czesława Langa Dyrektora Tour de Pologne i Prezydenta Miasta Krakowa na organizacje III i VII etapu na terenie Krakowa.

Prezydium konferencji Pan Czesław Lang dyrektor Generalny Lang Team , Prezydent Krakowa, Pani Krzysztof Kowal dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej, Pani Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Krakowa. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówDzisiejsza uroczystość podpisanie tegoPan Czesław Lang dyrektor Generalny Lang Team wymienia z Prezydentem Krakowa dokumenty Umowy o organizacji 70 Tour de Pologne na terenie Krakowa. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków ważnego dokumentu przez obie strony daje początek prawny do organizacje nie tylko obu etapów ale też końcowej Mety wyścigu 70 Tour de Pologne w Krakowie.

Na terenie Regionu Małopolskiego odbędą się etapy:

- etap III 30.07 Kraków Małopolskie - Rzeszów Podkarpackie 226 km i przebiegać będzie: strat w Krakowie, a następnie przez Wieliczkę – Dobczyce, Mapka III etapu 70 Tour de Pologne / Fot. Scannastępnie na Podkarpaciu przez Jasło - Strzyżów - Lubenię dotrze do Rzeszowa i tam będzie meta.

- etap IV 31.07 Tarnów Małopolska - Katowice Śląsk 231, km i przebiegać będzie przez Szczurową - Nowe Brzesko - Olkusz dotrze do Śląska i następnie przez Dąbrowę Górniczą - Sosnowiec - Siemianowice Śląskie przyjadą na metę w Katowicach.
- etap V 01.08 Nowy Targ - Zakopane 160,5 km całość na terenie Małopolski i przebiegać będzie na terenie Powiatu Nowotarskiego i Tatrzańskiego.
- etap VI 02.08 BUKOWINA Terma Hotel Spa - Bukowina Tatrzańska 192 km całość na terenie Małopolski i przebiegać będzie w rejonie Bukowiny Tatrzańskiej i będzie to etap typowo górski na terenie Polski.

- etap VII 03.08 Wieliczka - Kraków 37 km - meta całość naMapka VII etapu 70 Tour de Pologne / Fot. scan terenie Małopolski w cieniu Kopalni Soli Wieliczka jej szybów Daniłowicza oraz Regis i Podziemnym Sanatorium Kopalni przy Szybie Kinga, wielickiego Zamku Żupnego kolarze przez ul. Wielicka w Krakowie. Mateczny, Rondo Grunwaldzkie  / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Krakówprzyjadą na metę w Krakowie.

Kim jest bohater i organizator 70 Tour de Pologne ? Czesław Lang Dyrektor Generalny Lang Team, to nasz polski mistrz kolarstwa, a obecnie międzynarodowy manager Tour de Pologne.

Urodził się 17 maja 1955 roku w Kołczygłowach na Ziemi Słupskiej. Dwukrotny olimpijczyk. Medalista dwukrotny MŚ w drużynie na 100 km . W swojej karierze w poprzednim okresie czterokrotnie startował w Wyścigu Pokoju Warszawa - Berlin - Praga.

Pani Urszula Filipowicz z-ca dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówNa terenie Krakowa temat 70 Tour de Pologne Uczestnicy konferencji ekipa ZIS. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Krakównadzoruje i realizuje od wielu lat Zarząd Infrastruktury Sportowej, która jest instytucja zajmującą sprawami sportu na terenie Królewskiego Miasta Krakowa.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.