Facebook Google+ Twitter

Krakowskie Five O ' Clock Tea Corner

W czwartek 7 lutego krakowski Teatr Bagatela z okazji tzw. „Tłustego czwartku” gościł spotkanie Brytyjskiej Izby Gospodarczej w Krakowie. Jest to jedna z najbardziej efektywnie działająca w Krakowie i Małopolsce Izba Gospodarcza.

Na scenie Pani Agnieszka Libura Dyrektor BPCC w Krakowie i Pan Marcin Andrukowicz Członek Zarządu Trasy Turystycznej Kopalni Soli w Wieliczce. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówOd kiedy Pani Agnieszka Libura została Na scenie Pan Henryk, Jacek Schoenem Dyrektorem Naczelnym i Artystycznym Teatru Bagatela. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Krakówdyrektorem Izby w Krakowie wzrosła ilość firm członkowskich nie tylko z Małopolski. Co ciekawe firmy członkowskie ostatnio spowodowały utworzenie 900 nowych miejsc pracy nie tylko dla wysoko wykwalifikowanych pracowników. Jako przykład podkrakowska Firma VALEO Autosystemy Sp.zoo członek BPCC utworzyła 500 nowych etatów.

Czwartkowe spotkanie rozpoczęło się spektaklem pt. „My w finale 2014” reżyserii Iwony Jery w wykonaniu aktorów sceny Teatru Bagatela. Spektakl ten ironizuje w sposób zabawny podwójne oblicza naszego społeczeństwa na przykładzie rozgrywek piłkarskich.

Podczas spektaklu po raz pierwszy tradycyjna suflerka nie ukrywa się, ale w wielu sekwencjach też bierze udział w spektaklu. Należy zaznaczyć ,że świetna obsada aktorska gdzie wystąpili między innymi: Anna Branny, Monika Handzlik, Kamila Klimczak, Katarzyna Litwin, Przemysław Branny, Krzysztof Bochenek i inni.

Pani Agata Nogieć i jej kolega z BPCC Kraków. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówPo miłej uczcie kulturalnej w części merytorycznej Pani Agnieszka Libura przedstawiła nowych członków Izby. Do tego stowarzyszenia gospodarczego ostatnio wstąpiły między innymi: Kancelaria Prawnicza Rakoczy & Wroński, Dom Wina, Stalowe Magnolie, Jantar i inni.Uczestnicy spotkania w Teatrze. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków

Miłe było spotkanie z Panem Henrykiem Jackiem Schoenem Dyrektorem Naczelnym i Artystycznym Teatru Bagatela im. Tadeusza Boya Żeleńskiego, który przedstawił nie tylko problemy jakie napotyka teatr, ale też plany artystyczne na przyszłość. Teatr obok siedziby głównej przy ul. Karmelickie w Krakowie ma drugą scenę przy ul. Sarego.

Tradycyjnie po zakończeniu spotkani w faje teatru odbyło się spotkanie kuluarowe uczestników przy smacznych krakowskich pączka popijanych herbata Teekanne.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.