Facebook Google+ Twitter

Krakowskie juwenalia zbliżają się wielkimi krokami!

Kogo w tym roku mogą spodziewać się krakowscy studenci podczas juwenalii? Znamy już większość wykonawców!

źródło:http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Juwenalia_Publicznosc_2008_08.JPG / Fot. Lilly M, licencja CC 3.011/12 maja
Tegoroczne juwenalia rozpoczną się od znanych studentom Czyżynalii, czyli dwudniowego koncertu na pasie startowym Muzeum Lotnictwa Polskiego. W ramach tego wydarzenia wystąpią pierwszego dnia: 230 volt, Frontside, Lipali, Maciej Maleńczuk & Psychodancing, Dżem oraz KSU. Natomiast drugiego dnia studentów w świat muzyki zabiorą: Grubson, Jelonek, Hey, Illusion oraz gwiazda Juwenalii 2012 - Apocalyptica.

Apocalyptica to fiński zespół grający heavy metal z elementami muzyki poważnej. Grupa założona w 1993 roku w Helsinkach debiutowała albumem, na którym znalazły się ich interpretacje utworów Metalliki. Najnowsza płyta zespołu: "7th Symphony" z 2010 roku, w Polsce pokryła się złotem.

15 maja
We wtorek rozpocznie się cykl koncertów plenerowych pod klubem Żaczek. Na dobry początek będzie można pobawić się w rytmach reggae. Wystąpią: Paprika Koprs, Vavamuffin i Indios Bravos.

Tego samego dnia w Klubie Studio odbędą się wybory "SuperStudenta Krakowa", które uświetni występ O.S.T.R-ego.

16 maja
W środę pod Klubem Studenckim Żaczek wystąpią: Czesław Śpiewa, Please The Trees, Hatifnast, Bad Light District, Dagadana i Low-Cut.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.