Facebook Google+ Twitter

Krakowskie Międzynarodowe Targi Turystyczny

W dniach 23 - 25 maja odbywały się tzw. Międzynarodowe Targi Turystyczne naprzeciwko byłego dworca PKP Kraków - Główny przy Galerii krakowskiej. Kolejna farsa i tragi komedia, farsa imprezy promocji turystycznej.

Baner targów. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO KrakówKabaret zwany A gdzie klienci ? / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków pożądaniem tak można określić to działanie. Aby było śmiesznie to organizatorem były Międzynarodowe Targi Turystyczne, aż z Wrocławia, tak jakby w Krakowie nie było targowych firm na wysokim poziomie.

Tradycyjnym zwyczajem wrocławska firma zamiast organizować tego typu imprez na poważnym poziomie u siebie, szukała szczęścia w Krakowie. Można się zastanowić co na to Małopolska Organizacja Turystyczna ? Czyżby znowu zajmowała się niszczeniem kolejnego członka swojej organizacji, zamiast zajmować organizowaniem targów turystycznych ?

A gdzie klienci ? / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Co ciekawie kolejnemu A gdzie klienci ? / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków kitowi patronowali Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Prezydent Miasta Krakowa. Natomiast jako ciekawostka to medialnymi partnerami było między innymi Radio Kraków, które tak niechętnie jest zainteresowane krakowskimi instytucjami targowymi.

W Krakowie powstała super nowoczesna hala EXPO Kraków, Arena Kraków i w końcowej fazie jest obiekt w Dębniakach na przeciwko Wawelu. Ostatnie imprezy Moto Show organizowane przez Targi w Krakowie nowej hali, czy Krakowski Festiwal Filmowy pokazują, że w Krakowie zadania imprezowa reprezentują światowy poziom i nikomu nie jest potrzebne, aby kosztem krakowskich firmy wciskała się na rynek o nie najwyższym poziomie firma aż z Wrocławia.

A gdzie klienci ? / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Wrocławska impreza A gdzie klienci ? / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków w byle jakim namiocie przed Galerią Krakowską w sposób tandetny zorganizowała coś nie wiadomo co i o co chodzi . Byłem kilkakrotnie i to co zobaczyłem w ostatnim dniu to obraz rozpaczy i indolencji między innymi wystawców, jak też Krakowian i turystów. A potem jest opinia, że w Krakowie organizuje się byle jakie Targi Turystyczne.

Ale nie bez winy jest Małopolski Urząd Marszałkowski i Urząd Miasta Krakowa kolejny raz szastają finanse na działania o niskim poziomie i finansując obce imprezy. O tym jaki był poziom to fakt, że w centrum Krakowa brak było zainteresowania tą imprezą. Najlepiej by było, aby zamiast kompromitacji namiotowej taki kit Galeria Krakowska organizował u siebie na hali.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.