Facebook Google+ Twitter

Krakowskie Moto Show

Nowoczesna hala wystawiennicza EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej w Krakowie dniach 23 – 24 maja gościła Targi MOTO SHOW 2015. To bardzo ważna impreza motoryzacyjne nie tylko w Krakowie.

Baner / Fot. Targi w Krakowie Kolejny raz okazało Plakat / Fot. Targi w Krakowie się, że Kraków to magiczne miejsce dla motoryzacji. Na terenie trzech dużych hal wystawienniczych zaprezentowano prawie 400 różnego typu i rodzaju samochodów, a także kilkadziesiąt motocykli i skuterów.

Tak będzie wyglądał nowy Polonez. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków W hali wejściowej Polski Traker. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków obok motocykli na jednym ze stoisk prezentowano na razie mały model nowego - nowoczesnego polskiego samochodu typu Polonez. Jego starszego brata można dalej spotkać na naszych drogach.

Wśród atrakcji były pokazy premierowe: Renaulta Espace, Suzuki Vitara, Mercedesa AMG GT S. Wśród atrakcji dla miłośników motoryzacji zaliczyć należy pokazy jazdy najlepszych drifterów oraz spotkanie z jeszcze bramkarzem i już kierowcą wyścigowym Jerzym Dudkiem.

Nowy Pasat. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków W Krakowie pobito rekord Guinnessa Dziecięcy modeling samochodowy. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków w całościowym oklejaniu samochodu na czas cyt.
... to tylko 39 minut i 26 sekund - tyle wystarczyło by okleić samochód folią i całkowicie zmienić jego kolor. I to za połowę ceny, jaką musielibyśmy wydać na lakierowanie całego pojazdu…

... Rekord Guinnessa w całościowym oklejeniu Audi A6 pobiła grupa profesjonalnych aplikatorów z 3M Endorsed Vehicle Graphics Installers. Poprzedni rekord wynosił 1 godzinę i 15 minut. Było bardzo ciężko. Liczyła się jakość oklejenia, a obecność komisji weryfikacyjnej dodatkowo zwiększała presję. Do momentu gdy sędziowie stwierdzili, że jest ok, zastanawialiśmy się czy udało się nam pobić rekord.

Najtrudniej okleja się bardzo skomplikowane elementy pojazdu, lusterka i zderzaki. Sam proces naciągania folii na te elementy świadczy o umiejętnościach aplikatora – mówił Rafał Mierzwa - aplikator z RR Customs. ...

Pośród wielu atrakcji odbyły się premierowe pokazy światowych marek. Jako przykłady cyt.

... Rasowy sportowy super samochód, powrót legendy i idealne połączenie crossovera i pojemnego vana. Podczas targów Moto Show wszyscy pasjonaci z domieszką benzyny we krwi mogli zobaczyć po raz pierwszy AMG GT S, nowe oblicze legendarnego Suzuki Vitara i Renault Espace.

Wyprzedzić w sprzedaży Porsche 911 - to był główny cel handlowców Mercedesa. Ma tego dokonać model AMG GT S. Prawdziwy potwór, napędzany 510-konnym silnikiem V8 o pojemności 3.982 cm3, który do setki przyspiesza w 3,8 sekundy i spala zaledwie 9,6 litra benzyny na 100 km .

- Powstania tego modelu nie sposób nie połączyć z dominacją Mercedesa na torach Formuły 1. AMG GT S to wspaniały samochód, jego dynamika jest fenomenalna, a samochód idealnie trzyma się drogi. Z przymrużeniem oka mogę powiedzieć, że AMG GT S to poprawienie doskonałości, jaką jest model SLS. ...

Historyczne już Targi Moto Show odwiedziło prawie 28 tysięcy osób. Wśród wystawców i odwiedzających było wiele osób tak z Polski jak zagranicy jak też różnym wieku.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.