Facebook Google+ Twitter

Krakowskie Przedmieście. Tysiące ludzi, biało-czerwone flagi i krzyże

Tysiące ludzi przyszło na Krakowskie Przedmieście w rocznicę katastrofy smoleńskiej. Na transparentach można było dostrzec nazwy wielu polskich miast. Przeważały biało-czerwone flagi, krzyże i różańce.

1 z 10 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Łukasz Gdak
Fot. Łukasz Gdak

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (34):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 15.05.2011 23:34

Dzięki Bogu spędziłem ten weekend w Pieninach. Chodząc górskimi szlakami i podziwiając polsko-słowackie góry nie miałem czasu aby myśleć o żółci, która wylewała się na Krakowskim Przedmieściu. Dzieki Bogu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysztof Grabski
  • Krzysztof Grabski
  • 12.04.2011 14:38

RZĄD PO POMPUJE MILIARDY ZŁOTYCH NA K R U S !

Dzięki temu trwa koalicja z PSL-em.

Wymienia się zasługi kosmetyczne a ja mówię:młodzi ludzie nie mogą znaleźć pracy.
W wielu przypadkach emeryci mundurowi oraz cywilni blokują pracę młodym.

Najbardziej przysłuchuję się młodym ludziom ponieważ do nich należy przyszłość naszego kraju.

Proszę się nie gniewać ale dyskusja z ludźmi którzy są już na emeryturze bądź rencie nie obchodzi mnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@wwee, żeby nie sięgać daleko. 1. Normalizacja stosunków międzynarodowych 2. Najlepsza walka z kryzysem w całej Unii Europejskiej. 3. Wprowadzenie armii zawodowej 4. Milionowe wydatki rządu PO-PSL na modernizację dróg 5. Wydłużenie urlopu macierzyńskiego i wprowadzenie tacieżyńskiego

Komentarz został ukrytyrozwiń
wwee
  • wwee
  • 12.04.2011 07:45

"Ten stek oszczerstw to jest zniewaga i opluwanie mojego rządu i mojego prezydenta..." - wskaże Pan może jakieś zasługi Pana rządu i Pana prezydenta ? chętnie się dowiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawa fotorelacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Grant
  • Grant
  • 11.04.2011 12:42

=RÓŻANIEC W DŁOŃ I BOLSZEWIKA GOŃ=
Polski prezydent nic nie powinien, jakaś tablica na kamieniu , postawiona przez sfrustrowanych prawicowych oszołomów, nie stanowi o polskiej racji stanu. Wprost przeciwnie tym środowiskom bardzo zależy na tym aby ciągle istniał jakiś pretekst do antyrosyjskich wystąpień i żer do napastliwej propagandy w polskich mediach. Chcą tego twardogłowe , narodowo-prawicowe środowiska wyrosłe z okresu kształtowania się II RP i wojny polsko-bolszewickiej. Ta wojna także nie byłą wojną o polskie być albo nie być, była wojną ideologii, starciem się lewicowo-ludowego nurtu Wielkiej Rewolucji Październikowej z obszarniczą, szlachecko-burżuazyjną wizją państwa i społeczeństwa reprezentowaną przez marszałka Piłsudskiego i jego oficerów. Losu milionów zwykłych żołnierzy polskiego pochodzenia rozsianych po wszystkich frontach I wojny światowej nikt na poważnie nie brał pod uwagę. Ta nienawiść potomków tego pokolenia, każe zbierać się im teraz pod pałacem prezydenta i pod sztandarami PIS wygłaszać jakieś dziwaczne hasła tworzące niedookreślony polityczny bełkot. W tm bełkocie nie mieści się normalizacja stosunków z naszymi wschodnimi sąsiadami, chodzi raczej o kurs na permanentną "rewolucję w rewolucji ", aby w ten sposób utrzymywać rozgrzana atmosferę mas. Taka postawa wyraźnie Polsce szkodzi i na wschodzie i na zachodzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mike
  • mike
  • 11.04.2011 12:10

pierwsze zdjęcie miażdży.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mike
  • mike
  • 11.04.2011 09:18

ani przedstawiciele Pis ani PO ani żadnej innej partii nie obchodzili rocznicy tak jak należy ! Łącznie z uczestnikami ! TAK! niestety łącznie z tymi wszystkimi ludźmi którym się wydawało że się modlą.
nienawiść, wzajemne opluwanie się, niepanowanie nad emocjami. WSZYSCY JESTEŚMY TACY SAMI jak się okazuje! byleby dorwać kawałek mikrofonu czy stanąć w obiektywie kamery i zacząć SZCZEKAĆ I SKOMLEĆ jak bezpańskie wygłodniałe psy! jedni na Kaczyńskiego a drudzy na Komorowskiego i Tuska.
- to nie były marsze ani wspólne czuwania - TO BYŁA POLITYCZNA PARADA NIERÓWNOŚCI W ŚWIETLE BLASKÓW JUPITERÓW, KAMER I FLESZY APARATÓW FOT. !

... a Rosjanie spokojnie podmienili tablice w Smoleńsku kolejny raz dając nam do zrozumienia że mają nas głęboko w d*. Ot i cała polsko-rosyjska wspólna polityka :) OT I CAŁY POLSKI PATRIOTYZM :)
pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Kowalski
  • Jan Kowalski
  • 11.04.2011 08:54

Z tymi "pis kibolami"/yide:zdjęcie/ Pan Jarosław "rewolucji" nie wygra

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 11.04.2011 06:36

Cytat z Poncyliusza na twitterze: "- Dzisiejsze uroczystości to klęska JarKacza 7 tys pod pałacem to mniej niż na meczu Korona-Wisła.