Facebook Google+ Twitter

Krakowskie spotkanie dziennikarzy obywatelskich Wiadomości24.pl

W pubie Alter Ego, w miłej atmosferze, odbywa się pierwsze krakowskie spotkanie dziennikarzy związanych z serwisem Wiadomości24.pl.

Zapowiadana od dwóch tygodni impreza, zorganizowana przez nasze redakcyjne koleżanki - Katarzynę Blak oraz Livię Kolan, rozpoczęła się punktualnie o godzinie 17.

Na spotkanie przybyli obywatelscy dziennikarze nie tylko z Krakowa. Od samego początku rozgorzały żywe dyskusje na tematy redakcyjne oraz związane z codziennym życiem uczestników spotkania. Wśród licznie przybyłych gości nie zabrakło Sławka Ostrowskiego, Dawida Serafina, Marty Jenner, Rafała Nastarowicza, Livii Kolan, Katarzyny Blak, Pawła Kiliańskiego, Damiana Leciała oraz Leszka Marmona.

spotkanie redakcyjne / Fot. Sławomir OstrowskiWszyscy uczestnicy spotkania wymienili się informacjami o swej przygodzie z dziennikarstwem obywatelskim wspominając swoją drogę przez zawiły świat mediów. W miarę upływu czasu atmosfera spotkania stawała się coraz bardziej wesoła, luźna i bezpośrednia, co sprzyjało zacieśnieniu więzi redakcyjnych.

Na następne spotkanie umówiliśmy się w Częstochowie. Rafał zadeklarował, że przyjdzie na nie pieszo prosto z Warszawy. Jak widać niemożliwe staje się możliwym, zatem gorąco zachęcamy również innych dziennikarzy obywatelskich Wiadomości24.pl do pójścia w ślady Rafała (niekoniecznie pieszo) i spotkania się z nami w Częstochowie.

Spotkanie przebiega na tyle burzliwie, że niektórzy zgłodnieli i postanowili zjeść frytki. Atmosfera z minuty na minuty staję się coraz bardziej gorąca. Kasia oferowała wspólną wizytę w toalecie aczkolwiek, nikt się nie skusił. Niepocieszona na wędrówkę udała się sama.
Dzieckiem pierwszego krakowskiego spotkania Wiadomości24.pl jest ten artykuł, który napisaliśmy wspólnie dzieląc się laptopem dzielnie wędrującym z rąk do rąk zaliczając kilka kółek po „redakcyjnym” stoliku.

Spotkanie redakcyjne / Fot. Sławomir Ostrowskispotkanie redakcyjne / Fot. Sławomir Ostrowskispotkanie redakcyjne / Fot. Sławomir Ostrowskispotkanie redakcyjne / Fot. Sławomir Ostrowskispotkanie redakcyjne / Fot. Sławomir Ostrowskispotkanie redakcyjne / Fot. Sławomir Ostrowskispotkanie redakcyjne / Fot. Sławomir Ostrowskispotkanie redakcyjne / Fot. Sławomir Ostrowskispotkanie redakcyjne / Fot. Sławomir Ostrowskispotkanie redakcyjne / Fot. Sławomir Ostrowskispotkanie redakcyjne / Fot. Sławomir Ostrowskispotkanie redakcyjne / Fot. Sławomir Ostrowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (88):

Sortuj komentarze:

Kolejne spotkanie DO : 3.10 godzina 17.00 ul. Floriańska 13 Kraków Alter Ego. Zapraszamy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

I mi by ta data raczej pasowała :):)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To nie wiecie, że każdy powód jest dobry? :D

Chodziło mi bardziej o to, że zakończyłem swoją współpracę z W24. Co Wam z takiego eks-redaktora? :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziwne wytłumaczenie, ten drugi argument. Nawet organizatorka spotkania nie jest dziennikarką obywatelską :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Patryk, ja nigdy nie byłam dziennikarzem obywatelskim. Ani żadnym innym. Na to spotkanie był zaproszony każdy członek społeczności Wiadomosci24. Możesz się zjawić na następnym. Wstępnie planujemy spotkać się 3.09.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po pierwsze, termin bardzo mi nie pasował (inne zobowiązania, niestety ważne), a po drugie to od pewnego czasu nie jestem dziennikarzem obywatelskim (w potocznym rozumieniu). :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Teraz to fajnie, a nie chciało się przyjść...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajnie, fajnie. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na twarzy, Katarzyno, na twarzy... :P Zresztą... facet depilujący nogi powaliłby mnie w bardzo niepozytywnym sensie :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Livia woli zarośniętych, niekoniecznie snowboardzistów :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.