Facebook Google+ Twitter

Krakowskie targi edukacyjne

Firma Targi w Krakowie ma zaszczyt zaprosić 21-23 marca na kolejne targi edukacyjne, które odbędą się w Krakowie. To impreza organizowana od kilku lat, w której bierze udział wiele instytucji edukacyjnych w Polsce.

Plakat targów edukacyjnych / Fot. scan plakatu Wystawcy przedstawią oferty szkoleń zawodowych.

Targi edukacyjne w Krakowie (zorganizowane przy ul. Centralnej) są największym wydarzeniem ofert szkoleniowych w Polsce. W 2012 roku zostaną przedstawione oferty blisko 200 polskich i zagranicznych szkół wyższych, średnich, gimnazjów oraz instytucji związanych z edukacją: Belgii, Bułgarii, Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii.

Tradycyjnie na targach będzie można spotkać uczniów i studentów szkół, którzy bez wątpienia są najlepszym źródłem informacji. Wiele szkół, nie tylko krakowskich, potwierdziło, że ich uczniowie będą uczestniczyć w różnych spotkaniach z ciekawymi prelegentami podczas tej imprezy.

Wybór odpowiedniego kierunku kształcenia zwiększa szansę na zdobycie w przyszłości ciekawej pracy. Podczas targów będzie możliwość zapoznania się z takimi zawodami jak: dziennikarz, fotograf, kierownik produkcji telewizyjno-filmowej, czy ratownik medyczny; oraz wzięcia udziału w warsztatach cyfrowej obróbki obrazu, czy warsztatach mozaiki artystycznej.

Jako ciekawostkę, Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie podczas targów udostępni „Muzeobus”. Jest to specjalnie skonstruowany samochód prezentacyjny, w którym odbywają się interaktywne zajęcia, popularyzujące lotnictwo i jego historię.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.