Facebook Google+ Twitter

Krakowskie Targi Innowacji na Małym Rynku

Przez jeden dzień na Małym Rynku w Krakowie w specjalnym namiocie dobywały się specjalistyczne Targi Innowacja 2012. Organizatorem był Małopolski Urząd Marszałkowski w Krakowie pod patronatem Ministra Gospodarki RP.

Stoisko CTT Politechnika Krakowska. / Fot. Fot.Henryk CzechowskiPiątkowe targi były częścią organizowanego Recepcjonistka tłumaczy. / Fot. Recepcjonistka tłumaczy. Małopolskiego Festiwalu Innowacji, który odbywał się w okresie 8-12 października na terenie naszego regionu. Nadzór nad nimi sprawował Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Obok Krakowa imprezy Festiwalowe odbyły w Tarnowie, Nowym Sączu, Chrzanowie, Rabce-Zdroju i Nowym Targu.

Stoisko systemy lokalizacji GPS. / Fot. Stoisko systemy lokalizacji GPS.Głównymi organizatorami tej imprezy i Targów byli: Urząd Stoisko Klasteru Edutainment. / Fot. Fot.Henryk CzechowskiMarszałkowski Województwa Małopolskiego, Urząd Patentowy RP, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego w Krakowie, Krakowski Park Technologiczny, Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej w Chrzanowie, Klaster LifeScience Kraków, Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej, Centrum Innowatyki z Nowego Sącza, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Fundacja Rozwoju Rabki i inni.

W czasie targów na prawie 50 stoiskach można było zobaczyć i Wykłady Nowe możliwości. / Fot. Fot.Henryk Czechowski zapoznać się z wieloma cudami współczesnej techniki i technologii. Pokazano najnowsze osiągnięcia kosmetologii jak też na urządzenia przydatne w domu i firmie, a także najnowsze technologie do gier komputerowych. / Fot. Fot.Henryk Czechowski

Szkoda, że impreza trwałatylko jeden dzień.Chętnych było wielu, a wielu nie udało się uczestniczyć. Natomiast propozycja dla organizatorów aby takie targi organizować na placu obok budynku dworca PKP Kraków - Główny.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.