Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1396 miejsce

Krakowskie Targi Mobile - IT

W Centrum Targowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej dniach 22 – 23 lutego odbyły się już kolejny raz Międzynarodowe Targi Mobile – IT. Kraków to zagłębie naukowe z wieloma międzynarodowymi instytucjami naukowymi.

Wykład w czasie konferencji Mobile-IT Conference. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Po zakończeniu tych targów Stoisko targowe. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków można by się zastanowić – czy taka imprez jest potrzebna ? Odpowiedź jest prosta, że oczywiście tak. Dla przypomnienia przytaczam stare hasło:
...cudze chwalicie, a sami nie wiecie co posiadacie…

Co roczna impreza Targi Mobile - IT nie tylko jedyne wydarzenie targowe na terenie naszego kraju w czasie jego trwania spotkają przedstawiciele oraz eksperci z trzech branż: mobile, IT oraz e-commerce. Należy zauważyć, że jest miejsce wymiany doświadczeń pomiędzy specjalistami.

Stoisko targowe. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO KrakówImprezami towarzyszącymi były:Stoisko targowe. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków
- Seminaria Workshops - coroczne wykłady, które odbywały się w sąsiadujących sala wykładowych. Zorganizowano prawie 30 prelekcji w obydwu dniach targowych.

Wśród prelegentów wystąpili między innymi: Albert Stęclik z Agencji Dziadek do Orzechów, Konrad Karpiński z Traficar, Bartek Papież z RIOT Agency, Jan Trzupek z WĘC PR, Joanna Wójcik z PushPushGo, Andrzej Ogonowski z SMSAPI, Mateusz Biliński z Niebezpiecznik.pl, Witold Sobolewski z VS DATA i inni.

Stoisko targowe. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków- Szkolenie Email Marketing dla początkującychStoisko targowe. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków – organizowane przez firmę Freshmail.

- Warsztaty tworzenia aplikacji mobilnych – odbędą się one za sprawą specjalistów z firmy Codecra oraz studentów z Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki. Aby wziąć w nich udział, trzeba przyjść na targi z własnym komputerem.

- Startupunity – jeżeli myślą Państwo natomiast o poszerzeniu sieci kontaktów i myślą Państwo o stworzeniu własnej społeczności startupowej to zapraszamy do uczestnictwa w 4. Edycji wydarzenia Startupunity.

- Mobile-IT Conference - podczas pierwszego dnia targów Mobile-IT, odbyła się konferencja współorganizowana przez Polską Izbę Gospodarki Elektronicznej.

(zdjęcia chroni prawo autorskie)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.