Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5773 miejsce

Krakowskie wschody słońca. Zobacz zdjęcia

Po tak długiej zimie i wielu pochmurnych dniach wszyscy chyba zatęskniliśmy za słońcem. Proponuję zatem słoneczne klimaty.

1 z 5 Następne zdjęcie
Zdjęcie: ...spójrz jaki piękny poranek...Fot.Wojtek Kaczówka
...spójrz jaki piękny poranek...
Fot.Wojtek Kaczówka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

Szanowny Panie Sławomirze, ma Pan rację, dużo lepszy byłby tytuł "Krakowskie Błonia o wschodzie słońca.", ale w tej galerii jest jeszcze jedno zdjęcie wschodu słońca widzianego z Bodzowa nie na Błoniach, dlatego zdecydowałem się na taki tytuł. Na pewno nie doskonały, jednak chyba nie tytuł jest najważniejszy, poza tym to nadal są krakowskie wschody słońca :). Na moich zdjęciach na końcu Błoń widać wieże Kościoła Mariackiego i Ratuszową, nie Katedry Wawelskiej, tylko na piątym zdjęciu jest Wawel. Zapewniam Pana że przez ostatnie trzy lata kilkadziesiąt razy witałem dzień w różnych częściach miasta, w różnych porach roku, ale nie zawsze z dobrym efektem w postaci ciekawych moim zdaniem zdjęć. Zdjęcia zamieszczone w tej galerii pochodzą z trzech poranków, jeden z września 2011, drugi z września 2012, a trzeci z października 2012.
Mam nadzieję że będzie miał Pan okazję zobaczyć kolejne krakowskie wschody słońca na moich fotografiach. Dziękuję i pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ładne zdjęcia zastanawiam sie jedynie czy tytuł galerii nie jest aby trochę na wyrost? Jeszcze ktoś nie z Krakowa pomyśli sobie, że traków, to jedynie katedra Wawelska na końcu Błoń. Szkoda, że nie poświęcił Pan jednego albo dwuch tygodni, żeby każdego ranka witać wschód słońca w innej części Krakowa. Do zaprezentowanych zdjęć bardziej właściwym tytułem było by np.: "Krakowskie Błonia o wschodzie słońca." lub coś w podobie. Podsumowując wschody ładne lub jeden wschód nie wiem z ilu dni to zdjęcia, ale Krakowa jak na lekarstwo. Mam nadzieję, że to dopiero początek cyklu galerii ukazujących Kraków o wschodzie słońca. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo nastrojowe, klimatyczne zdjęcia. Bardzo mi się podobają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Mario bardzo dziękuję za uznanie :) . Znam Pawła Krzana, a właściwie spotkałem Go kilka razy na zdjęciach, ale nie organizujemy wspólnych plenerów. Zdjęcie numer 3 to zupełny przypadek, spotkałem dziewczynę na Błoniach i potraktowałem ją jako modelkę dla mojego kadru, nie widziałem wcześniej podobnego ujęcia u kogokolwiek.Jeśli chodzi o zdjęcie numer 1, owszem widziałem podobne kadry z błoń, ale zrobione kilka lat wcześniej przez innych autorów, także Pawła i tej dziewczyny która jest na zdjęciu nr.3. Pozdrawiam serdecznie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję pięknych ujęć! Bardzo klimatyczne zdjęcia, które skojarzyły mi się ze zdjęciami Pawła Krzana, znanego krakowskiego fotografa. Czy przypadkiem te fotki nie są wynikiem pana wspólnej wyprawy fotograficznej z Pawłem Krzanem? Albo może po prostu robiliście zdjęcia w tym samym czasie niezależnie od siebie (wszak Błonia to duża łąka)? Zdjęcie nr 1 jest bardzo podobne do kadru
http://www.krakow4u.pl/inne/blonia/html_foto/blonia_016.html
a zdjęcie nr 3 (u pana w innych warunkach oświetleniowych i na krótszej ogniskowej, ale fotografowany obiekt chyba ten sam) do kadru http://www.krakow4u.pl/inne/blonia/html_foto/blonia_030.html

Panie Wojtku, jeszcze raz gratuluję pięknych zdjęć. Należy tylko żałować, że na w24 nie możemy ich oglądać w większym rozmiarze.
A zdjęcie z rowerzystą i to zdjęcie nr 3 moim zdaniem super!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękne, nastrojowe i nostalgiczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dziękuję i pozdrawiam...niestety znów z białego, pochmurnego Krakowa :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobre zdjęcia. Oglądałem z wielką przyjemnością

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Wojtku, ja też proszę o więcej... Słów brak! Dzięki wielkie. Pozdrawiam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moi drodzy, no i co ja mam odpowiedzieć...? jestem naprawdę bardzo szczęśliwy tak dobrym przyjęciem moich prac. Panie Arturze, zgadza się...kilkadziesiąt wiosennych, letnich i jesiennych wschodów, statyw, czekanie na światło, mgłę i jak ja to mówię "czynnik ludzki" :)...Dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.