Facebook Google+ Twitter

Kraksa dwóch policyjnych radiowozów

W Żarach, w woj. lubuskim, policyjna skoda octavia wyprzedzała policyjnego forda transita. Oba pojazdy otarły się o siebie. Skoda wylądowała w przydrożnym rowie. Trzech policjantów trafiło do szpitala.

Wyglądało to tak. W porannych godzinach w Żarach (blisko Zielonej Góry), przed tamtejszym skrzyżowaniem z obwodnicą, niespodziewanie spotkały się dwie jednostki miejscowej policji. Z nieustalonych jeszcze przyczyn, kierowca policyjnej skody, należącej do „drogówki”,rozpoczął manewr wyprzedzania policyjnego forda transita. Bokiem zahaczył o mijany samochód, utracił panowanie nad kierownicą, zjechał na lewy pas drogi i uderzył w drzewo, lądując w przydrożnym rowie.

W wyniku kolizji, trzej policjantów (dwaj z „drogówki” i jeden z forda), trafiło do szpitala. Jeden z policjantów ma obrażenia głowy, kolejny obrażenia kręgosłupa, zaś ostatni - ogólne potłuczenia. Jak poinformowano Wiadomości24pl, poszkodowani aktualnie przechodzą szczegółowe badania. Przede wszystkim ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. - Na razie badamy sprawę. Nie znamy dotąd przyczyn tego zdarzenia - powiedział Tomasz Rabenda, komendant powiatowy w Żarach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.