Facebook Google+ Twitter

Kraksa na ul. Oławskiej we Wrocławiu

Wczoraj około godz. 22:30 na skrzyżowaniu ulic Piotra Skargi i Oławskiej (pod Galerią Dominikańską) we Wrocławiu doszło do kraksy. Na miejsce przybyła policja oraz pogotowie ratunkowe. Co ciekawe, sygnalizacja świetlna była świetlna była w tym miejscu o tej porze wyłączona. Nikomu nic się nie stało.

1 z 4 Następne zdjęcie
Zdjęcie: O tej porze natężenie ruchu jest niewielkie więc pozostałe pojazdy przejeżdżały przez skrzyżowanie w miarę płynnie. Fot. Patryk Ciechanowski-Mirek
O tej porze natężenie ruchu jest niewielkie więc pozostałe pojazdy przejeżdżały przez skrzyżowanie w miarę płynnie. Fot. Patryk Ciechanowski-Mirek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Marto, bardzo chętnie usunę tylko powiedz mi jak?
Zarówno ja jak i redaktor, ktorego prosilem o usuniecie
(nie wiem kto to byl, redaktorzy przy redakcyjnym gadu-gadu są zazwyczaj nieidentyfikowalni)
widzi dwa zdjęcia zamiast czterech ktore wyswietlaja sie w materiale...
http://img528.imageshack.us/img528/5787/zzzsq7.jpg

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stać Cię na więcej. Wyjątkowo słaba galeria, jak na Twoje możliwości. Nie dopuszczaj do sytuacji, że zostajesz bez baterii i wolnego miejsca na karcie, bo przeoczysz kiedyś coś tysiąc razy bardziej ciekawego niż wypadek i będziesz sobie w brodę pluł. Pozdrawiam i powodzenia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Patryk, trzeba było usunąć raz jeszcze te powtórzone zdjęcia i wysłać ponownie do redakcji... Dodatkowo jest błąd w zajawce (powtórzenie).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napisałem zbyt krótki tytuł, wysłałem, zwróciło błąd, zdjęcia zniknęły, załadowałem ponownie i zdjęcia się pojawiły jakoś - może być takie wytłumaczenie?

ps. zrobiłem aż 3 zdjęcia - na więcej mi nie pozwoliły rozładowana bateria i pełna karta pamieci

ps2.podejść bliżej mowisz? w sumie mogłem podejść bliżej i porozmawiać z policją nawet, ale jak wychodzilem z koncertu to zostalem przez jakiegoś wesołego dzieciaczka oblany piwem i nieco tym piwem śmierdziałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Faktycznie bardzo interesujące, nigdy bym nie wpadł na zamieszczenie identycznych zdjęć z różnymi podpisami. Nie łaska było podejść bliżej? Bez minusa, który się należy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.