Facebook Google+ Twitter

Krautwurst vs. Dąbrowska. Konflikt w "The Voice of Poland"

Podczas sobotniego show dwójki, podopieczny Kayah starł się z inną trenerką – wokalistką Anią Dąbrowską. „Myślę, że masz ze mną problem” – tymi słowami Mateusz Krautwurst skwitował negatywną opinię Dąbrowskiej na temat jego występu.

Krautwurst, który był praktykantem Wiadomości24.pl, samodzielnie grał na fortepianie utwór Edyty Bartosiewicz "Ostatni". Nie spotkał się jednak z przychylnymi opiniami Nergala i Ani Dąbrowskiej. Lider zespołu "Behemoth" porównał Krautwursta do kościołów na zachodzie, które są "piękne, ale coraz mniej w nich osób". "Ciągle nie widzę człowieka i czegoś prawdziwego" - dodał Adam Darski. Natomiast Ania Dąbrowska postawiła sprawę jasno. Przyznała, iż członek grupy Kayah śpiewa perfekcyjnie, lecz "nic z tego nie wynika". Kiedy Krautwurst po raz kolejny usłyszał negatywny komentarz z ust Ani, nie wytrzymał i postanowił "odpyskować" jurorce. "Myślę, że masz ze mną problem. Znam twoją pierwszą płytę, twoją historię w "Idolu" i wiem, że szybko odpadłaś" - mówił rozgniewany i rozgoryczony uczestnik. Dąbrowska nie dała się sprowokować. "Możesz próbować mnie dotknąć prywatnie, ale to się nie uda. Życzę tobie dobrze, dlatego muszę cię krytykować" - odpowiedziała spokojnie, lecz stanowczo Dąbrowska.

Choć prowadzący Hubert Urbański przypomniał Krautwurstowi, że powinien mieć większy szacunek dla trenerów, ponieważ on dopiero aspiruje do bycia kimś więcej na polskiej scenie muzycznej, to widzowie oddali na uczestnika najwięcej głosów i to właśnie on przeszedł z pierwszego miejsca do następnego odcinka.

Zobacz profil Mateusza Krautwursta na Wiadomości24.pl

W tym odcinku śpiewali członkowie grupy Kayah i Andrzeja Piasecznego. Grupę pierwszą opuściła faworytka Ani Dąbrowskiej, Kaja Domińska, natomiast z zespołem „Piaska” pożegnać musiał się Ian Rooth.

Odcinek uświetniła swoimi występami Ewa Farna. Zaśpiewała dwie piosenki: "Nie przegap" i "Bez łez", przy której pomogli jej Edyta Strzycka i Rafał Brzozowski. Gościem specjalnym była natomiast gwiazda lat 80., Kim Wilde, która wykonała utwór "Sleeping satelite".

Członkowie drużyny Kayah: Filip Moniuszko, Edyta Strzycka, Mateusz Krautwurst.

Członkowie drużyny "Piaska": Kasia Lisowska, Rafał Brzozowski i Antek Smykiewicz.

Za tydzień w "The Voice of Poland" zaprezentują się drużyny Nergala i Ani Dąbrowskiej.

Zobacz wszystkie występy Krautwursta w "The Voice of Poland"


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

tośka
  • tośka
  • 13.11.2011 22:29

mateusz o dziwnym nazwisku nie przesadził. w programach tego typu chwalą "wyrażanie siebie" a on po prostu to zrobił.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 13.11.2011 21:47

No proszę, wypisz, wymaluj profil zgodny z regulaminem. I jakie zadowolenia pana Nowackiego...ciekawe z czego jeszcze możecie być dumni. :)

PS Nie chodzi mi o tego pana bo dobrze ripostował odpowiedzią trenerkę czy jakoś tak.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Elik Plichta
  • Elik Plichta
  • 13.11.2011 21:17

Ten mlodzieniec nie warty jest zadnego komentarza. On po prostu przenosi na scene wszechobecna agresje i mimo talentu daleko nie zajdzie. Kazdy arogancki artysta nie da sobie rady. Trzeba byc silnym, twardym i odpornym na krytyke, ale chamstwo nie poplaca. Warto zwrocic uwage na chlopaka wystepujacego po nim, ktory otrzymane od publicznoci pluszaki podarowal jurorom. To byl sygnal, ze mozna inaczej. Pana Mateusza nie przekreslam, ale dlugo go ta blizna bedzie przesladowac.

Elik Plichta
Radio Darmstadt

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mateusz był praktykantem serwisu link :) link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.