Facebook Google+ Twitter

Krawczyk: wiem, ale...nie powiem

Główna bohaterka sekskandalu z posłami Samoobrony w tle, zeznała w prokuraturze, że wie kto jest ojcem jej dziecka - twierdzi Radio RMF, powołując się na zeznania Anety Krawczyk. Ojcem jej dziecka na pewno nie jest Andrzej Lepper.

Wczoraj Krawczyk po raz trzeci zeznawała w prokuraturze. Przesłuchiwany był również jej były mąż, który wyraźnie zdenerwowany wyszedł z przesłuchania.
Pomimo wcześniejszych zapewnień pełnomocnik mec. Agaty Kalińskiej Moc, Krawczyk nie wydała oświadczenia i odmówiła jakichkolwiek rozmów z mediami. Według radia stwierdziła tylko, że ojcem dziecka nie jest ani Andrzej Lepper ani Jacek Popecki, były radny Samoobrony, obecnie działacz Platformy Obywatelskiej.
Zeznania Krawczyk czesto miały kuriozalny wymiar. Zapytana o anatomiczne szczegóły budowy ciała Andrzeja Leppera, Krawczyk stwierdziła, że: "ma włosy na plecach i nogach"
Kalińska Moc była zaskoczona informacjami RMF i twierdziła, że czynione są kroki w celu zdeskredytowania jej klientki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Wydaje mi się,że Pani Anetka zagrywa sobie...w kotka i myszkę-wiem i nie powiem! Za to wcześniej była pewna tych polityków z Samoobrony. Dziwne to-kobieta idzie z facetem do łóżka i nie wie z kim...! Nie wystawia to dobrego świadectwa,nie mówiąc o wiarygodności wobec fałszywego posądzenia. Fe!Fe!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Aneto-to , że pani jest pewna A.Lepper ma włosy na plecach i nogach- nie świadczy o tym , że pani z nim spała.Toteż , ta argumentacja wydaje się conajmniej dziwna i nie przemyślana przez panią.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.