Facebook Google+ Twitter

Kreml pracuje nad specjalnym raportem. Wynika z niego, że Rosja to odrębna i unikalna cywilzacja

Komisja, działająca pod nadzorem rosyjskiego resortu kultury zatwierdziła raport, którego konkluzja jest zaskakująca. "Rosja to nie Europa", ale odrębna i unikalna cywilizacja.

 / Fot. By yeowatzup from Katlenburg-Lindau, Germany (Kremlin, Moscow  Uploaded by russavia) [CC-BY-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via WikSpecjalna komisja, działająca pod nadzorem rosyjskiego resortu kultury, stworzyła raport pod tytułem "Filary polityki kulturalnej państwa", który ma na celu wyodrębnienie i wywyższenie Rosji nad innymi krajami. Występuje tam stwierdzenie, że "Rosja to nie Europa", a także, że Rosja nie jest ani państwem wschodnim, ani zachodnim. "Rosja powinna być analizowana jako unikalna i oddzielna cywilizacja, nie będąca Wschodem czy Zachodem" - powiedział doradca prezydenta Rosji Władimir Tołstoj.

Jak podaje TVN24, raport zostanie ujawniony dopiero za dwa tygodnie. Obecnie szczegóły dokumentu nie są znane, jednakże powstanie raportu zapowiedział sam Władimir Putin podczas spotkania na Kremlu z przedstawicielami świata kultury. "W rosyjskim społeczeństwie niezbędne jest stworzenie takiej kultury i systemu wartości, które staną się podporą dla naszej historii i tradycji, oraz zjednoczą pokolenia i umocnią jedność kraju" - powiedział prezydent podczas spotkania.

Raport ma dotyczyć ochrony tradycyjnych rosyjskich wartości, a przede wszystkim ma nawoływać do odrzucenia idei tolerancji i multikulturalizmu. Jak twierdzi Michaił Szwydko, doradca Putina ds. współpracy kulturalnej występuje konieczność obrony języka rosyjskiego jako "podstawy państwa wieloetnicznego."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Podczas gdy stara umiera pod kulami strzelających na oślep szaleńców z łaski diabła, do którego coraz częściej się modli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tak oto na naszych oczach rodzi się nowa rasa panów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powstał poważny problem rosyjskich odchyleńców od linii demolibinternu. Drażni to ego i libido, obraża pamięć markiza de Sade, Masocha i Zygmunta Freuda. W tej sytuacji nasz kraj powinien wraz z bratnią Litwą pokazać, że nie zardzewiała szabla Zygmunta Wazy i słusznie było nie uznawać dyzunitów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.