Facebook Google+ Twitter

Kresowa Hawira - miejsce ze smakiem!

Kresowa Hawira – to urządzone ze smakiem stylowe wnętrze, swojski klimat i menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak wskrzesić tradycję kresowych biesiad? Odwiedzić Kresową Hawirę przy ulicy Szkolnej! Na gości czekają najbardziej popularne przysmaki kulinarne z historycznego regionu na Wschodzie. Wystrój wnętrza, jego specyfika i panujący klimat są nawiązaniem do szlacheckich obyczajów i typowej dla narodu polskiego gościnności. Niepowtarzalna atmosfera i swojski klimat sprawią, że przeniesiecie się kilka dekad wstecz. Zapraszamy do stołu!
 
Bliny kresowe, cepeliny wileńskie i pielmieni ruskie – te i wiele innych specjałów szef kuchni przyrządzi według przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie! Poznajcie sekrety kresowej kuchni. Skosztujcie kołdunów tatarskich ze spyrką wędzoną, żeberek po żmudzku i polędwiczek po huculsku. Rozpocznijcie biesiadę i poznajcie smak kresowych wspomnień!

Restauracja otwarta jest siedem dni w tygodniu.

Kontakt: kontakt@kresowahawira.pl, www.kresowahawira.pl

Gości wita się tu przy wejściu i z akompaniamentem muzyki wprowadza w swojski i biesiadny nastrój. / Fot. materiały promocyjneWystrój wnętrza, jego specyfika i panujący tu klimat są nawiązaniem do szlacheckich obyczajów i typowej dla narodu polskiego gościnności. / Fot. materiały promocyjneW restauracyjnej karcie dań znalazły się najbardziej popularne kresowe specjały, przygotowywane wyłącznie na bazie naturalnych, zdrowych produktów i przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie. / Fot. materiały promocyjne
Urządzamy tu kolacje firmowe, imprezy tematyczne i różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, jak wesela, urodziny czy komunie. / Fot. materiały promocyjneKażdego dnia (wyjątkiem są rodzinne niedziele) gra u nas muzyka na żywo. Od godziny 19.00 Gościom umila czas współpracujący z nami zespół artystów. / Fot. materiały promocyjneRestauracja jest w stanie pomieścić ok. 140 osób podczas tradycyjnej biesiady „zasiadanej”, a przy organizacji spotkań bufetowych liczba Gości może przekraczać nawet 250 osób. / Fot. materiały promocyjne

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Czesław Jakubski
  • Czesław Jakubski
  • 07.12.2010 17:36

Zostaliśmy wraz z żoną zaproszeni na kolację do Hawiry. Jestem z tego powodu szczęśliwy. Wyszedłem najedzony i wniebowzięty. Jadłem soljankę i pierogi ukraińskie. Pierwsza klasa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oliver Mamzer
  • Oliver Mamzer
  • 18.11.2010 13:35

Na Hawirę natrafiłem przez przypadek wracając zdenerwowany z pracy, przechodziłem obok i musiałem zjeść coś domowego. Naprawdę wizyta była bardzo satysfakcjonująca. Zjadłem wyżej wspomniane bliny i żurek staropolski. Ceny świetne , obsługa na poziomie i ceny jak na taki lokal bardzo dobre.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Byłem w Hawirze bo kupiłem bon na serwisie zakupów grupowych :) z czystym sumieniem polecam zupy, bliny oraz jagnięcinę, a na męski wypad polecam ten wyszynk przy ulicy (tani alkohol i nasze polskie poczciwe przekąski)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.