Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

109821 miejsce

"Kret" w PiS? Przez niego partia przegrywała kolejne wybory?

Dr Barbara Fedyszak-Radziejowska, socjolog współpracująca z PiS wyraziła opinię, że w partii działa "kret". O swoich przypuszczeniach poinformowała w tekście na łamach dwumiesięcznika "Arcana".

Sonda

Czy przyczyną porażek PiS był "kret"?

 / Fot. PAP/Leszek Szymański„Po bardzo wnikliwym i wielokrotnym obejrzeniu filmu 'Dramat w trzech aktach' (z 2001 roku) jestem przekonana, że nie pozostawiono J. Kaczyńskiego samemu sobie. Sądzę, że miał i nadal ma w swoim otoczeniu dobrze schowanego kreta, do którego ma pełne zaufanie" - napisała Fedyszak-Radziejowska w dwumiesięczniku "Arcana"

Socjolog rozwija swoje przypuszczenia w wywiadzie dla "Gazety Polskiej", gdzie stwierdza, że nie wierzy, iż PiS nie ma osoby o "podzielonej lojalności". Dowodem mają być wpadki partii w ostatnich dniach kampanii wyborczych.

Choć nie padają nazwiska, rozmówcy dziennikarzy "Wprost" mówią, że chodzi o Adama Lipińskiego. Fedyszak-Radziejowska miała wielokrotnie dawać do zrozumienia Kaczyńskiemu, że nie powinien ufać Lipińskiemu.



Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (83):

Sortuj komentarze:

VVV
  • VVV
  • 09.12.2011 22:27

między prof. a dr mamy mirwojski

A ZATEM I KAŁ I TUCZENIA

Komentarz został ukrytyrozwiń
mirwojski
  • mirwojski
  • 04.12.2011 17:25

Ciekawostką jest to, że Fedyszak-Radziejowska próbuje dogonić czas. Tym razem wyprzedziła ją Staniszkis stąd potrzeba bardzo pilnej wypowiedzi dr F-R w tonie sensacji. I znów czekam na prof. S. Potem na dr; prof. ; dr; prof. Zapomnieliście specjalistkę od nagrań z Samoobrony ? Czekam na dalszy ciąg.... Historia kołem się toczy ( ???) - nie - historia KAŁEM SIĘ TUCZY...

Komentarz został ukrytyrozwiń
syn tego Narodu
  • syn tego Narodu
  • 04.12.2011 16:10

niech dopisze czy bracia wyszli już z więzienia, czy jeszcze siedą, kiedy wyjdą.
i gdzie teraz daje? w bramach czy na już lokum.
kto jest jej ojcem- sutener Zdzichu czy kieszoknowiec Jachu?

Komentarz został ukrytyrozwiń
 myNaród
  • myNaród
  • 04.12.2011 16:04

Marcinkowicka Dzisiaj 10:01
a kim ty jesteś, że tak pytasz?
przedstaw się. zacznij od daty, miejsca urodzenia i kim byli lub są twoi rodzice. czy siedzieli, siedą czy będą siedzieć?
gdzie byłaś do tej pory?
napisz coś o sobie. jak się prowadzisz, z czego żyjesz, co do tej pory porabiałaś i z kim, jaka jest twoja rodzina, czy patologiczna czy psychiczna? to na razie tyle
bez ściemniania zamulania i kłamstwa

Komentarz został ukrytyrozwiń
JAN NOWAK
  • JAN NOWAK
  • 04.12.2011 13:39

Ted Leski Dzisiaj 10:14
bardzo słusznie.

wniósłbym tylko uwagę
PO to nie partia w klasycznym znaczeniu lecz to
Zorganizowana Grupa o Charakterze ........ i tutaj można dodawać
Przestępczym(afera hazardowa, Smoleńsk), Antypolskim(sikorski i jego głupoty), itp

Komentarz został ukrytyrozwiń

@demos - ci ludzie w szalikach, jak powiadasz - nie mieliby potrzeby bronic kraju, bo sie żadna napaść na kraj nie zapowiada.
Ale całą swoją energię i nadmiar testosteronu wyładowali by w na poligonach ćwiczebnych, gdyby nie to, że juz nikt w Polsce pod przymusem ludzi w kamasze nie zagania.
Trzeci bliźniak"Dorn odgrażał sie wprawdzie lekarzom, kiedy był u władzy, ale wyszło mu równie zgrabnie, jak cała ówczesna władza w rękach PiSu.
"- W roku 2009 poboru w Polsce już nie będzie. Oznacza to, że z dniem 1 stycznia 2010 roku ...armia z poboru - a więc z przymusu - jest dolegliwa dla poborowych, archaiczna i mniej skuteczna od zawodowej."
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,5549561,Od_2009_nie_bedzie_poboru_do_wojska.html

Jak widać, armia z poboru była dolegliwa dla poborowych; teraz samorzutnie tworzą się bandyckie grupy, dolegliwe dla normalnych kibiców na stadionach. I nie tylko na stadionach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ted Leski
  • Ted Leski
  • 04.12.2011 10:14

Mamy obecnie pod wodzą PO, namiastkę demokracji ,rujnują gospodarkę ,a miał być cud nad Wisłą.

Wyprzedają majątek narodowy za bezcen ,dla Platformy być prawdziwym patriotą, to obciach. Dla PO nadrzędnym celem to być europejczykiem a dopiero pózniej Polakiem. A powinno być odwrotnie!

Polityka zagraniczna na kolanach ..... to wszystko daje do myślenia..... dlatego uważam że ci ludzie powinni stracić glejt, na rządzenie państwem Polskim - jak najszybciej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ted Leski
  • Ted Leski
  • 04.12.2011 10:04

@ Piotr Wierzbicki - dowody?? są widoczne na co dzień ;choćby ostatnia Sikorskiego. PO to partia antypolska.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marcinkowicka
  • Marcinkowicka
  • 04.12.2011 10:01

Ja nie znam odpowiedzi dlatego proszę o odpowiedzi np,Ted Leski z godz.9:28 04.012.11 r.Proszę by odpisać bez inwektyw i bez zamulania przez ciebie i do ciebie podobnych.
Kim jest ten człowiek ,syn Rajmunda i Jadwigi , dla nas Polaków ?Co on dobrego zrobił dla nas Polaków i Polski ?
Jakie to on ma osiągnięcia w tworzeniu naszego państwa , Polski?
Jak to sie stało ,że jego rodzina stała sie obywatelami Polski ?Czy wyłudzili nasze obywatelstwo i czy dbali o nas rodowitych Polaków?
To jak ocenić rodzinę Jarosława Kaczyńskiego ?
Czy byli i są wrogami wszystkiego co się dzieje dobrego w Polsce ?Czy świadomie i celowo nam Polsce ubliżają i podburzają ?!!!
Czy to oni ,Kaczyńscy(takie maja obenie nazwisko) sa tymi kretami co w Polsce robią destrukcję i nie uznają państwa Polskiego .