Facebook Google+ Twitter

"Krew" na Gali KIK

Nagroda główna i dodatkowe w plebiscycie KIK wręczone.

Laureatka nagrody / Fot. W. Kuczma Wczorajsza wrocławska gala wyłoniła zwyciężczynię trwającego od dziewięciu miesięcy konkursu "Kobieta Roku KIK" organizowanego przez tę obecną w Polsce od 2012 roku i posiadającą 150 sklepów sieć.
Aby pokonać osiem pozostałych uczestniczek finału i zainkasować 20.000 zł Martyna Kaczmarek oprócz skutecznej autoprezentacji musiała zmierzyć się także z serią pytań, w tym zadawanych przez jury, któremu przewodniczył wirtuoz instrumentów perkusyjnych i muzyki kubańskiej Jose Torres. Dziewczyna urzekła wszystkich swoją odważną postawą na scenie i angażowaniem się mimo młodego wieku (21 lat) w niesienie pomocy innym. 0d półtora roku aktywnie wspiera ideę krwiodawstwa i transplantacji szpiku kostnego, jest założycielką Fundacji "Dzień dla życia", która ma na swoim koncie ponad 1000 litrów zebranej krwi. Dzięki Fundacji również jeden z dawców szpiku uratował życie swojemu bliźniakowi genetycznemu chorującemu na białaczkę.
Oprócz wspomnianej nagrody szczecinianka weźmie także udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej do prospektu promocyjnego KIK.
Ideą konkursu było wyróżnienie wyjątkowych kobiet ze względu nie na ich wygląd, ale silną osobowość, prorodzinny charakter, umiejętność pokonywania codziennych przeszkód i właśnie zaangażowanie społeczne.
To już kolejna ogólnokrajowa kampania wizerunkowa KIK Textiles (wspomnieć należy choćby akcję "Z pasji do piłki" kiedy przekazano komplety odzieży sportowej do klubów w 50 miastach). Sieć oferuje jakościową odzież damską, męską i dziecięcą, a także biżuterię, zabawki i akcesoria domowe w przystępnych cenach. Jak podkreśla dyrektor firmy Mariusz Kulik marka chce w perspektywie kilku lat posiadać 650 sklepów, głównie usytuowanych w miejscowościach do 15.000 mieszkańców.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.