Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12172 miejsce

Kris Kubiś o miłości do muzyki i czterech kółek - wywiad

Kris jest wokalistą w zespole Freedom oraz uczestnikiem "The Voice of Poland". O swoich planach muzycznych i miłości do pojazdów czterokołowych oraz innych rzeczach opowiada w wywiadzie dla W24.

Kris Kubiś / Fot. Z albumu KrisaW24: Czy zawsze wiedziałeś,że chcesz śpiewać? Czy muzyka zawsze była Twoją pasją?
KK: Zawsze to może dużo powiedziane. Jako mały chłopak nie miałem kompletnie wyrobionego gustu muzycznego. Pamiętam, że jak w kraju popularne było disco-polo, to miałem jakąś kasetę, którą katowałem w kółko. Całkiem możliwe że "Boys-ów" nawet.
Koledzy w tym czasie grali na podwórku w piłkę, więc można powiedzieć, iż muzyka jaka by nie była, już jako małego chłopaka potrafiła mnie zainteresować, a to już coś.
Potem zaczęła się gra na gitarze w podstawówce, a jak gitara to i "Metallica". Równocześnie jakoś pojawiło się śpiewanie i dosyć szybko uświadomiłem sobie, że z dużo większą łatwością robię numery pod kątem śpiewania niż grania. Następnie jakiś szkolny konkurs, przełamywanie pierwszych lodów przed nazwijmy to, większą publiką i tak jakoś się zaczęło. Tak więc podsumowując - podśpiewuję od kiedy pamiętam czyli dla mnie od zawsze.

W24: Aktualnie dostałeś się do programu muzycznego TVP 2 "The Voice of Poland". Jak oceniasz swoje szanse na zaistnienie w tym programie?
KK: Programy takie jak "The Voice of Poland" są pewnego rodzaju furtkami i uważam, że do wszystkich trzeba się dobijać. Zawsze może się okazać, że któraś jest otwarta. Szans na zostanie głosem Polski raczej nie przewiduje dużych, ale zależy mi na pokazaniu twarzy, zaistnieniu gdzieś tam w mediach, czy po prostu zaznaczeniu swojej obecności. Może to tylko i wyłącznie pomóc w przebiciu się przez tak bardzo hermetyczny rynek muzyczny, którym niestety w 99,9 proc. rządzą układy, kasa i biznes. Muzyka niestety jest na ostatnim miejscu. Liczę też na to, że obecność w tym programie pomoże w jakiś sposób mojemu zespołowi. "Freedom" od dawna próbuje zdziałać coś na naszym rynku, ale jakoś mimo, uważam dobrej "nuty", ciężko jest cokolwiek zrobić.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Kama
  • Kama
  • 18.10.2011 22:34

Jest cudowny :* :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Firend
  • Firend
  • 18.10.2011 12:38

Kris to bardzo skromny, wartościowy i MEGA przyjacielski gość ... a do tego bardzo kontaktowy i potrafiący znaleźć się w każdym towarzystwie i sytuacji ... życzę całej branży muzycznej więcej takich ludzi ...

... a potem tym to macie błąd ... John Mayer

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lena
  • Lena
  • 18.10.2011 12:06

Lubię artystów takich jak Kris, który tworzy to co lubi i przy tym jest skromny.
Tak dalej proszę ;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.