Facebook Google+ Twitter

Krok po kroku do sukcesu we własnym biznesie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-22 22:56

Co trzeba wiedzieć na starcie własnej działalności gospodarczej? Gdzie szukać klientów? Jak dać światu znać, że mam mu coś do zaoferowania? Co to znaczy „budować własną markę”? Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź na te pytania!

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne STARTER i Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Twoja Inicjatywa zapraszają na VII Konferencję dla Przedsiębiorczych „Biznes KROK po KROKU”. 26 czerwca w Inkubatorze STARTER, ul. Lęborska 3B w Gdańsku, eksperci spotkają się z obecnymi i przyszłymi przedsiębiorcami.

Podczas wykładów uczestnicy dowiedzą się m.in. jak rozliczać użytkowanie samochodu firmowego zgodnie z obowiązującymi przepisami, jak ustrzec się kruczków prawnych przy zawieraniu umów, co robić, by potencjalni klienci dowiedzieli się o firmie i o tym, co ma do zaoferowania oraz jak z sukcesem budować swoją własną markę.

Wśród zaproszonych gości są eksperci w dziedzinie księgowości, prawa, trenerzy biznesu oraz praktycy marketingu i PR z wieloletnim stażem. Swoim doświadczeniem podzielą się m.in. Agnieszka Żelazko, dyrektor zarządzający Grupy BRM, Joanna Staniszewska, właścicielka agencji You’ll marketing & branding i Zbigniew Pietrzak-Stocki, trener biznesu w Grupie Pracuj S.A. Pełna lista prelegentów dostępna jest na stronie wydarzenia http://www.twoja-inicjatywa.pl/konferencja/index.php.

Wybierasz się? Nie zapomnij wizytówek! Konferencja to idealne miejsce do nawiązania nowych relacji biznesowych. Będzie wiele okazji do networkingu oraz zdobycia atrakcyjnych nagród. W puli m.in. vouchery na abonamenty księgowe od Tax Care, książki "10 odsłon Public Relations - narzędzia, przykłady, efektywność" Agnieszki Żelazko oraz vouchery na konsultację marketingową od agencji You’ll marketing & branding, która partneruje imprezie. Przedsiębiorcom, którzy chcą profesjonalnie promować swoją firmę, agencja You’ll proponuje również 20% rabatu na pakiet na start: projekt wizytówki, papieru firmowego oraz szablonu prezentacji.

Misją Fundacji Twoja Inicjatywa jest wspieranie przedsiębiorczości na każdym etapie istnienia. Fundacja realizuje tę misję udzielając konsultacji potencjalnym przedsiębiorcom i pomocy w zdobywaniu funduszy oraz organizując konferencje i szkolenia. Podczas tych wydarzeń przedsiębiorcy mają okazję zdobyć cenną wiedzę i nawiązać owocne kontakty biznesowe.
Więcej informacji o VII Konferencji dla Przedsiębiorczych „Biznes KROK po KROKU” na stronie http://www.twoja-inicjatywa.pl/konferencja/index.php.

Kontakt prasowy:
Joanna Staniszewska
j.staniszewska@youll.pl
tel. 501 675 357
(Joanna Staniszewska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.