Facebook Google+ Twitter

Król Królik Pierwszy - nowy król w intrnetach

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-01 12:57

Nikt nie wie skąd i kiedy przybył. Wiadomo, że od rana zaczął sprawować rządy nad portalem internetowym. Król Królik Pierwszy, Władca Promocji Wielkanocnych, przynosi dary i nowe motto "Oszczędzaj sałatę i żyj jak król!"

Król Królik Pierwszy w dniu 1 kwietnia 2015 roku przejął panowanie nad popularną stroną z kuponami rabatowymi do sklepów internetowych - http://www.tanio.co/. Poza stroną i rabatami, Król rządzi również na blogu i fanpage. Jego celem jest przekazanie jak największej ilości darmowych kuponów swoim poddanym.

Król Królik Pierwszy, Władca Promocji Wielkanocnych i Świata Oszczędności, to znany na arenie międzynarodowej pogromca cen. Od małego jego głównym celem było spełnianie marzeń użytkowników internetu. Jego głównym orężem stały się kupony rabatowe.

Wraz z przejęciem w świecie rabatów rozpoczyna się nowa era. Król zapowiada rozszerzenie swoich działań na jeszcze większą ilość sklepów internetowych oraz dostarczenie poddanym lepszych informacji. „Każdy poddany użytkownik powinien mieć dostęp do darmowych kuponów. Co więcej, powinien z łatwością odszukać ten, który pomoże mu w realizacji marzeń” - mówi Król.

Oficjalne oświadczenie na temat przejęcia można przeczytać na królewskim blogu. http://www.tanio.co/magazyn/krolewskie-oswiadczenie/ Aktualne zarządzenia Król publikuje na social mediach.

Wszystkich użytkowników internetu gorąco zaprasza do Królestwa Rabatów Tanio.co - krainy kuponami i promocjami płynącymi.
(Barbara Niżyńska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.