Facebook Google+ Twitter

"Król życia" już dzisiaj przedpremierowo w Multikinach [zwiastun]

Dzisiaj, 21 września, w kinach sieci Multikino przedpremierowo zobaczymy film pt. "Król życia".

 / Fot. Materiały prasoweMultikino razem z Programem 2 Telewizji Polskiej zapraszają na pokaz przedpremierowy filmu „Król Życia”, przezabawnej komedii z Robertem Więckiewiczem, Magdaleną Popławską i Bartkiem Topą w rolach głównych. Film Jerzego Zielińskiego zobaczymy dzisiaj, 21 września, przedpremierowo w ramach projektu Kocham Kino w Multikinie. Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie się w Multikinie Złote Tarasy.

Opis filmu

Edward jest najeżony, zaimpregnowany na otaczający go świat. Wszystko go denerwuje. Jakby chodził ciągle w za ciasnych butach. Złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, prawie nie ma czasu dla swego starego ojca. Któregoś dnia ulega groźnemu wypadkowi. W wyniku niespodziewanych zdarzeń porzuca swoje dotychczasowe życie, by na nowo odkryć żonę, córkę i otaczający go świat. Zaczyna być szczęśliwy i dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież ciągle go otaczały. Podobno szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów. Na to wygląda, bo główny bohater roztacza taką pozytywną aurę. Edward nigdzie nie wyjeżdża, nie ucieka w podróż dookoła świata, nie jedzie do Amazonii. Mieszka w tym samym mieszkaniu, chodzi tym samym chodnikiem, spotyka tych samych ludzi, ale wszystko jest inne.

Kolejna odsłona cyklu „Kocham Kino w Multikinie” odbędzie się 21 września o godz. 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów i Wrocław Pasaż.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.